ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Проект генплану Києва до 2025 року використають для піару депутатів

Проаналізувавши цей документ, депутати і кандидати в депутати зможуть висловити свої побажання стосовно головного архітектурного документу столиці
Depo.
25 травня 2015 17:16
ФОТО: depo.ua
Проект генплану Києва до 2025 року використають для піару депутатів
Проект генплану Києва до 2025 року використають для піару депутатів

Про це повідомляє Київ.depo.ua з посиланням на "Економічну правду".

Зокрема, київська влада планує найближчим часом виставити на повторне відкрите обговорення розроблюваний новий проект Генерального плану Києва до 2025 року.

"Я думаю, що ми найближчим часом виставимо ще раз на відкрите обговорення цей проект Генерального плану і запропонуємо його як платформу для того, щоб депутати і кандидати в депутати могли на основі Генерального плану показати свої програми, що конкретно вони пропонують поліпшити", - заявив головний архітектор Києва Сергій Целовальник.

За словами Целовальника, на сьогодні департамент містобудування та архітектури КМДА продовжує співпрацю з Міністерством культури щодо питань про історичні ареали столиці, передбачені Генпланом Києва-2025.

"Нині в Національній спілці архітекторів розглядають проект Генерального плану експертно, як фахівці, і висловлять свою думку. Ми вже внесли достатню кількість уточнень і змін", - додав він.

Як повідомлялося, 27 жовтня 2014 року в Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства з огляду на значну кількість зауважень із професійного погляду та критику громадськості ухвалили рішення перенести подальше обговорення проекту нового Генплану Києва-2025 на майданчик Національної спілки архітекторів України.

За словами начальника комунальної організації "Інститут Генерального плану Києва", що виступає генеральним підрядником у рамках реалізації проекту, Сергія Броневицького, вартість розроблення проекту Генплану Києва-2025 становить 20 млн гривень.

Станом на жовтень 2013 року Броневицький оцінював вартість реалізації заходів щодо розвитку столиці у рамках проекту Генплану Києва в наступні 15-20 років загалом у близько 500 млрд гривень.

Більше новин про життя столиці читайте на kyiv.depo.ua.