ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Протягом місяця кияни добровільно здали 333 одиниці вогнепальної зброї

Протягом жовтня кияни та гості столиці у рамках проведення місячника мали можливість добровільно здати до органів внутрішніх справ незареєстровану зброю або в законному порядку поставити її на облік
Depo.
5 листопада 2015 14:48
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на прес-службу ГУМВС України в місті Києві.

Упродовж місяця громадяни здали до столичної міліції 333 одиниці вогнепальної зброї, зокрема: 51 – нарізна армійських зразків, 26 – мисливська, 131 – гладкоствольна, 122 – холодна, 3 – саморобна.

Протягом місяця кияни добровільно здали 333 одиниці вогнепальної зброї - фото 1

Окрім того, здано 7054 набої до різних видів зброї, 116 газових пістолетів, 20 пристроїв для відстрілу патронів, споряджених гумовою кулею несмертельної дії, 428 боєприпасів до спеціальних засобів, 108 снарядів, 3 міни, 13 гранат і стільки ж запалів, а також 2 саморобних вибухових пристрої.

Протягом місяця кияни добровільно здали 333 одиниці вогнепальної зброї - фото 2

Разом із тим, у 89 випадках громадяни виявили бажання зареєструвати зброю та спеціальні засоби в особисте користування.

Одночасно нагадуємо: громадяни, які добровільно здали до органів внутрішніх справ зброю, боєприпаси, вибухові речовини або пристрої, звільняються від кримінальної відповідальності. У той же час за незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами Кримінальним кодексом України передбачена відповідальність - від штрафу до семи років позбавлення волі.

Більше новин про життя Києва читайте на Depo.Київ.