ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Робота Держлікслужби у Києві повністю відновлена

Представництво Держлікслужби у Києві з 14 травня повністю відновила роботу
Depo.
14 травня 2015 14:34
ФОТО: depo.ua

Про це Київ.depo.ua повідомили у прес-службі Міністерства охорони здоров'я.

"МОЗ України зупинив здійснення неправомірних дій щодо призупинення роботи Державної служби лікарських засобів - регіональне представництво в місті Києві з 14 травня 2015 року працює у звичному режимі. За фактом неправомірних дій керівництва органу буде ініційовано проведення службового розслідування та вжито відповідних заходів", - йдеться в повідомленні.

Крім того, наголошується, що керівництво Держлікслужби України має невідкладно провести всі необхідні заходи з реорганізації, а також підготувати всі необхідні документи для врегулювання питання щодо подальшого фінансування служби.

"Проект розпорядження Кабінету Міністрів про виділення бюджету на травень 2015 року, вже погоджено в Мінекономрозвитку і Мінфіні та направлено для проведення правової експертизи до Міністерства юстиції України", - додали у відомстві.

За словами міністра охорони здоров'я України Олександр Квіташвілі, МОЗ буде "реагувати на будь-саботаж з боку чиновників, які не хочуть змінювати свої підходи до роботи".

"Я ініціював відкритий відбір на посаду Голови Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками, який планую досить оперативно провести, і вибрати гідного професійного кандидата, який зможе працювати з нами пліч-о-пліч для реформування служби. І розраховую, що і виробники, і оператори, і пацієнти відчують ці зміни найближчим часом", - додав він.

Нагадаємо, 8 травня Державна служба з лікарських засобів в Києві тимчасово припинила роботу, а також прийом громадян та суб`єктів господарської діяльності.

Більше новин про життя столиці читайте на Київ.depo.ua.