ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Розкопки на Поштовій площі відновлять у липні

Археологічні дослідження на Поштовій площі планується відновити у липні
Depo.
17 червня 2015 15:19
ФОТО: depo.ua
Розкопки на Поштовій площі відновлять у липні
Розкопки на Поштовій площі відновлять у липні

Про це заявив директор Центру археології Києва Михайло Сагайдак, повідомляє Київ.depo.ua з посиланням на прес-службу КМДА.

За словами директора Національного науково-дослідного реставраційного центру Світлани Стрєльнікової, наразі вчені займаються пошуком найбільш ефективного для артефактів методу консервації.

"Дерев'яні конструкції, які ми виявили під час розкопок, просочені вологою. Щоб зберегти їх, і надалі помістити в експозицію, необхідно провести процес консервації. На сьогоднішній день ми вивчаємо різні методики, щоб максимально скоротити строки консервації. Зазвичай такий процес може зайняти до 15 років", - сказала вона.

Стрєльнікова відзначила, що нещодавно було проведено низку експериментів з консервування археологічного мокрого дерева, знайденого на Поштовій площі.

"На час консервації знайдені дерев'яні знахідки можна замінити муляжами, що є світовою практикою", - запевнила директор Національного науково-дослідного реставраційного центр.

Нагадаємо, раніше у КМДА повідомляли, що археологічні роботи на Поштовій площі будуть продовжені орієнтовно з середини червня.

Більше новин про життя столиці читайте на Київ.depo.ua.