UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У столичних багатоповерхівках можуть заборонити смердючі сміттєпроводи

Постійна комісія Київської міської ради з питань екологічної політики підтримала проєкт рішення Київради "Про питання припинення функціонування сміттєпроводів у багатоповерхових житлових будинках міста Києва"

У столичних багатоповерхівках  можуть за…

Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на прес-службу Київради.

"Якщо раніше сміттєпроводи були невід’ємним атрибутом висоток, то сьогодні вони перетворилися на розсадники антисанітарії, розплідники гризунів та джерело неприємних запахів", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, ухвалення проєкту рішення дозволить забезпечити відповідність будинків сучасним санітарним вимогам, правилам утримання. Більше того, заохотить жителів сортувати сміття.

У разі ухвалення відповідного документа на одному із засідань Київради, Департамент житлово-комунальної інфраструктури КМДА спільно з райдержадміністраціями у тримісячний термін повинні скласти графіки проведення робіт у багатоквартирних будинках - йдеться про заварювання сміттєпроводів з подальшою дезінфекцією.

Після виконання усіх робіт виконавчий орган Київради повинен вжити заходи щодо проведення перерахунку розміру плати за послуги утримання будинків і споруд та прибудинкових територій у зв’язку з припиненням надання цієї послуги.

Дія цього рішення поширюватиметься на всі багатоквартирні житлові будинки Києва, де наявні діючі сміттєпроводи, незалежно від форми власності, а також орендарів таких будинків. Відповідний проєкт рішення мають винести на одне із засідань Київради.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Київ

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook