UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Рятувальники занепокоєні: У Києві стрімко росте кількість потопельників

Столичні рятувальники невтомно продовжують привертати увагу громадян до власної безпеки

18 червня о 17:02 до оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС України у м. Києві надійшло повідомлення про те, що на озері Редькине знаходиться тіло чоловіка, повідомляє Depo.Київ з посиланням на прес-службу відомства. 

На місце події прибуло чергове відділення групи водолазно-рятувальних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у м. Києві. Як виявилось, тіло чоловіка знаходилось на відстані 7 м від берега на глибині 5 м. Рятувальники за допомогою водолазно-рятувального спорядження дістали тіло чоловіка 1981 року та передали правоохоронним органам.

"Наразі причинами трагедії займаються правоохоронні органи", - йдеться в повідомленні. 

Додамо, що спека триває і кияни продовжують рятуватись від високої температури біля прохолодних водоймищ. Не дивлячись на те, що фахівці Столичної служби порятунку 101 постійно проводять профілактичні заходи  та нагадують громадянам про заходи безпеки на воді, прагнення освіжитись  досить часто штовхає людей на необачні вчинки.

"Нажаль, статистичні дані невтішно ростуть. Лише за останні вихідні на водних об’єктах Києва загинуло троє осіб, нажаль, серед них одна дитина... одну людину врятовано. Всього з початку року на водоймищах столиці загинуло 36 осіб (з них 4 дитини), 14 з яких лише у червні (з них 2 дитини). У порівнянні за аналогічний період 2018 року у червні загинуло 10 осіб, з яких 1 дитина", - йдеться в повідомленні ДСНС м. Києва. 

Рятувальники наголошують, що недотримання правил безпечного відпочинку на воді та зневажливе ставлення до власної безпеки призводить до трагічних наслідків, які, нажаль, вносяться звичайною цифрою в страшну статистику загиблих. Варто завжди пам’ятати, що будь-які вчинки мають наслідки.І перш ніж зробити щось необдумане треба зупинитись й замислитись над тим, чим це може обернутись!

"Ні що так не притупляє пильність, як надмірна впевненість у власних силах. Проте, життя досить сурове до тих, хто нехтує правилами безпеки, та рідко дарує "порушникам" другий шанс. Не варто недооцінювати стихію води, адже вона не прощає помилок. Саме тому, рятувальники невтомно продовжують нагадувати киянам та гостім столиці про основні правила безпечного відпочинку та закликають громадян з відповідальністю ставитись до власної безпеки", - стверджують рятувальники. 

На воді забороняється:

- Купатися в місцях, які не визначені місцевими органами виконавчої влади та не обладнані для купання людей.

- Вилазити на попереджувальні знаки, буї, бакени.

- Стрибати у воду з човнів, катерів, споруджень, не призначених для цього.

- Пірнати з містків, дамб, причалів, дерев, високих берегів.

- Використовувати для плавання такі небезпечні засоби, як дошки, колоди, камери від автомобільних шин, надувні матраци та інше знаряддя, не передбачене для плавання.

- Плавати на плавзасобах біля пляжів та інших місць, які не відведені для купання.

- Вживати спиртні напої під час купання.

- Забруднювати воду й берег (кидати пляшки, банки, побутове сміття і т.д.), прати білизну й одяг у місцях, відведених для купання.

- Підпливати близько до плавзасобів, які йдуть неподалік від місць купання.

- Допускати у воді небезпечні ігри, які пов’язані з обмеженням руху рук і ніг.

- Подавати помилкові сигнали небезпеки.

- Дітям, які не вміють плавати, заходити глибше, ніж до пояса.

- Купання дітей без супроводу дорослих.

Читайте також: Правила поведінки на воді: Як поводитися киянам, аби не потонути

Всі новини Києва читайте на Depo.Київ

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme