САП підозрює, що на експресі до Борисполя чиновники "наварилися" на 130 мільйонів

Зараз відбуваються судові засідання щодо можливої розтрати бюджетних коштів

Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на сторінку у "Фейсбуці" Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Зокрема, 13 лютого 2019 року у Києво-Святошинському районному суді Київської області за участю прокурора САП відбулось чергове судове засідання у кримінальному провадженні за фактами заволодіння та розтрати коштів ДП "Нацпроект "Повітряний експрес" у сумі 127 млн гривень, отриманих державою за кредитним договором від Експортно-імпортного банку Китаю для будівництва залізничного пасажирського сполучення між Міжнародним аеропортом "Бориспіль" та містом Київ.

Під час судового розгляду судом на 60 днів продовжено строк дії запобіжного заходу у виді тримання під вартою стосовно учасника схеми заволодіння коштами державного підприємства (обвинувачений утримується під вартою з 2 вересня 2016 року). Також, з урахуванням позиції прокурора, судом відмовлено у задоволенні низки інших клопотань захисту.

Крім того, суд долучив до матеріалів судової справи 11 томів наданих прокурором письмових доказів та розпочав дослідження письмових доказів. Зауважимо, обвинувальний акт перебуває на розгляді суду з 11 квітня 2017 року. Наступне судове засідання відбудеться 21 лютого 2019 року.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Київ

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook