ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Секретар Київради, що "пролетів" на місцевих виборах, стане віце-мером у Кличка

Постійна комісія з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Київради підтримала проект рішення щодо погодження призначення Олексія Резнікова на посаду заступника голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень та реформ
Depo.
12 листопада 2015 11:00
ФОТО: depo.ua
Секретар Київради, що "пролетів" на місцевих виборах, стане віце-мером у Кличка
Секретар Київради, що "пролетів" на місцевих виборах, стане віце-мером у Кличка

Про це на своїй сторінці у "Фейсбуці" написав заступник голови бюджетної комісії Київради Олександр Вовченко, повідомляє Depo.Київ.

“Постійна комісія з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Київради підтримала проект рішення щодо погодження призначення Олексія Резнікова на посаду заступника голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень та реформ. Оскільки введення цієї посади потребує створення управління, що буде здійснювати технічну координацію реалізацію реформ КМДА, а отже збільшується чисельність апарату, проект цього рішення потребував такого погодження комісією”, —написав Вовченко.

У документі зазначається, що серед функціональних обов’язків зазначеної посади: реформування існуючої системи самоврядування в рамках законодавства.

Зокрема, заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень та реформ буде забезпечувати здійснення повноважень КМДА щодо реалізації рішень Київради та державної політики у сфері розвитку місцевого самоврядування, децентралізації та реформ.

Крім того, передбачається створення та координація Центру реформ та проектних офісів, організація взаємодії з громадськістю та експертним середовищем щодо розробки реформ та їх впровадження.

“Слід зазначити, що реалізація цього рішення потребує витрат з місцевого бюджету в обсязі понад 50 тис. грн на місяць або понад 600 тис. грн на рік”, —написав Вовченко.

Нагадаємо, секретар Київради Олексій Резніков до Київради не проходить.
Також у Кличка визначилися, хто буде новим секретарем Київради: на цю посаду пропонується Володимир Прокопів.

Більше новин про життя Києва читайте на Depo.Київ.