ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Сепаратисти почали відстріл беркутівців-антимайданівців

"Дорожній контроль" опублікував статтю про те, що один з убитих столичних міліціонерів - беркутівець Романенко був причетним до побиття антимайданівців. Тут же співчуття висловили і в сепаратистській групі "В Контакте" "ПМОП Беркут"
Depo.
6 травня 2015 18:55
ФОТО: depo.ua
Сепаратисти почали відстріл беркутівців-антимайданівців
Сепаратисти почали відстріл беркутівців-антимайданівців

Як відомо на вихідних група відморозків напала на автозаправку, вкрала 800 грн і поранила працівника АЗС. Після цього, було вбито двох працівників міліції, які погналися за цими злочинцями. Далі відморозків було затримано і вони дали свідчення, що готували теракти в Києві.

А тепер найважливіше. Аваков вже заявив, що підозрювані у вбивстві столичних міліціонерів служили в добровольчому батальйоні. Крім того, за моїми даними, як мінімум, одного із членів банди пов"язують з одіозним вінницьким "діячем" Хортом, який зараз знаходиться в СІЗО. Нагадаю, що пару місяців тому Хорт був організатором заворушень у Вінниці.

І от, після розстрілу міліціонерів і зізнань злочинців з"являються публікації на вінницьких сайтах  із промовистим заголовком "У київських міліціонерів стріляли вінничани. Терористи вони чи месники?". Потім "Дорожній контроль" у себе на сайті публікує статтю про те, що один з убитих міліціонерів Юрій Романенко причетний до побиття автомайданівців. Далі сепаратиська група в мережі "Вконтакте" "ПМОП Беркут оплот спокойствия страны" висловлює свої співчуття міліціонерам. І після цього всі проросійські боти почали активно влізати в цю тему і говорити, що це початок третього Майдану і народні месники, які стомилися воювати за продажну владу, почали свій наступ на Київ.

Про те, що історія з Романюком притягнута за вуха говорить два факти. Перший - вбивці міліціонерів гадки не мали, який наряд поженеться за ними в погоню. Друге - був вбитий ні в чому не винний міліціонер. Але про це боти і сепаратисти мовчать. На щит піднімається помста "майданівця" непокараному антимайданівцю. Простіше кажучи - це політтехнологія, яку розкручують проросійські сили.

По суті - це продовженням піар супроводу до вбивств Бузини та Калашникова. Росіська пропаганда розуміє, що історія не зовсім чиста і її складно крутити "по-білому", тому був запущений варіант з "народними месниками". При чому запущений в соцмережах, де найактивніше живуть противсіхи. Тому тут і напирають на тому, що це така собі помста за непокараних беркутів. Не виключено, що адвокати цих вбивць будуть відстоювати саме цю ідею і спробують крутити цю історію в тій площині, що "юні ідеалісти", які були на фронті воювали проти "несправедливості" в своїх містах змушені брати до рук зброю, щоб замість влади вершити правосуддя, бо влада не спроможна побороти зло.

Власне - це один із головних напрямків роботи тих, хто працює над проектом "Майдан-3". Цілком реально, що на днях знову щось заявить фейкова УПА, можливо, заради посилення піару буде прийнято рішення вбити когось із колишніх беркутівців.
Власне тут ми повертаємося до головної проблеми - воювати з цими речами можна лише одним - почати садити тих, хто причетний до вбивств на Майдані і тих, хто сьогодні краде. Інакше, соціальна база противсіхів буде лише розростатися.