Шахтарі погрожують паралізувати рух в центрі Києва

Понад тисяча шахтарів, які зібралися в Києві на мітинг для розв’язання проблемних питань галузі, 22 квітня, планують паралізувати рух транспорту на центральних вулицях Києва

Про це заявив голова Незалежної профспілки гірників України (НПГУ) Михайло Волинець, повідомляє depo.ua з посиланням на УНІАН.

"Сьогодні своєю ходою, без бійок, ми паралізуємо рух у центрі Києва", - сказав Волинець, виступаючи перед шахтарями-мітингувальниками, які зібралися біля воріт Адміністрації президента.

За словами Волинця, ближче до обіду шахтарі мають намір попрямувати до будівлі парламенту, щоб привернути увагу депутатів до вирішення соціальних питань та питань заборгованості із заробітної плати.

При цьому ближче до вечора шахтарі мають намір попрямувати до будівлі Міністерства енергетики та вугільної промисловості України на вулиці Прорізній.

Шахтарі зібралися на мітинг під АП з вимогою повного погашення заборгованості по заробітній платі та спрямування коштів на підтримку і розвиток вугільної промисловості України.

Нагадаємо, перший заступник глави Адміністрації Президента Віталій Ковальчук наразі проводить зустріч з ініціативною групою, сформованою мітингуючими шахтарями.

Зазначимо, що понад одна тисяча шахтарів, які прийшли у середу вранці передати свої вимоги керівництву держави, прорвалися крізь охорону на вулиці Банковій біля Адміністрації президента і впритул наблизилися до будівлі.

З'їзд шахтарів, який пройшов у Києві у вівторок, прийняв постанову з вимогою до президента про відставку міністра енергетики та вугільної промисловості Володимира Демчишина.

З'їзд шахтарів, у якому взяло участь близько 800 делегатів, також вимагає скликати засідання РНБО, на якому мають бути вироблені заходи з урегулювання кризової ситуації у вугільній галузі.

Більше новин про життя столиці дізнавайтеся на kyiv.depo.ua.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Київ

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook