Щоденно понад 40 тисяч киян, які мають спецквитки, користуються громадським транспортом
Після закриття метрополітену у столиці все навантаження взяв на себе наземний громадський транспорт, що працює сьогодні в обмеженому режимі
- Київ
-
1 квітня 2020 12:50
Про це на прес-брифінгу заявив мер Києва Віталій Кличко, повідомляє кореспондент Depo.Київ.
"Тільки за спецквитками. Щодня транспорт еревозить понад 40 тисяч пасажирів. Це медики, співробітники поліції та рятувальники, працівники стратегічних підприємств, що забезпечують життєдіяльність міста. Ми в оперативному режимі відслідковуємо ситуацію. І там, де необхідно, збільшуємо кількість транспорту. А також – змінюємо маршрути", – сказав Кличко.
Так, для зручності мешканців Троєщини збільшили кількість одиниць рухомого складу. І запустили 2 додаткових тролейбусних маршрути і один автобусний.
Також мер Києва подякував соціально відповідальному бізнесу, який допомагає. "Наприклад, сервіс Shuttle Heroes розробив безкоштовні маршрути для медичних працівників. Цей сервіс буде доступний користувачам з промокодами. Їх розповсюдять через адміністрації лікарень за допомогою SMS та через платформу HELSI.ME. Користувачі зможуть замовити місце в шатлі через додатки Uber і Uber Shuttle. У столиці маршрути для медиків охоплять транспортне сполучення, зокрема, з опорними закладами, де лікують хворих на коронавірус", – зазначив Кличко.
Нагадаємо, станом на 10:00 31 березня, за результатами досліджень вірусологічної референс-лабораторії у Києві підтверджено 134 випадки COVID-19, у Київській області — 57 випадків (3 летальних).
Раніше мер Кличко закликав киян надавати інформацію про відомі їм випадки захворювань чи людей, які контактували з потенційно хворими.
Читайте також: Україна в ізоляції до 24 квітня: Що відбувається (ХРОНІКА)
Всі новини Києва читайте на Depo.Київ
Всі новини на одному каналі в Google News
- 17:37У Києві відбудеться New Food Summit 2025 для учасників і експертів фуд-бізнесу
- 16:21Комісії Київради підтримали звернення до президента щодо звільнення очільника Деснянської РДА Бахматова за аморальні дії ФОТО Відео
- 10:51Коригували атаки по Києву за допомогою "відеопасток": СБУ затримала пару ворожих агентів
- 23:23Синоптики прогнозують на 17 вересня негоду: Де очікувати злив
- 19:40Adastra Cinema офіційно представляє перший трейлер екранізації світового бестселера Фріди Мак-Фадден "Служниця" ФОТО Відео
- 19:27Після нападу на жінку голова Деснянської РДА Бахматов просить премію у 100%, - депутат Київради
- 16:33У Києві засудили чоловіка, який через брак уваги побив до смерті свою співмешканку
- 14:32Несподіване двовладдя у чемпіонаті з футболу: Ковалівка випередила "Шахтар" і наздогнала "Динамо" ВІДЕО КЛЮЧОВИХ МОМЕНТІВ ТУРУ Відео
- 13:57З'їзд на Поділ та три станції метро: у Кличка розповіли про наступні етапи розбудови Подільського мостового переходу
- 12:23Над гасінням складів на Київщині працює авіація та спеціальна робототехніка, - ДСНС ФОТО
- 11:37Жителів Київщини попередили про ймовірність забруднення повітря після масованої атаки дронів
- 11:00Окупанти зранку 16 вересня вже вдруге завдали удару по Київській області ФОТО
- 08:18Окупанти повторно вдарили по рятувальниках, які гасили пожежу на автостоянці на Київщині
- 13:58На Київщині внаслідок вибуху неподалік смітника загинула жінка
- 12:51Кличко на зустрічі з міністром оборони Естонії наголосив на необхідності збільшення Заходом підтримки ЗСУ
- 09:02"УЗ" запускає додатковий поїзд між Полтавщиною та Київщиною (ГРАФІК)
- 21:30Наслідки НП на залізниці на Київщині ліквідовані - сполучення відновлено
- 14:40Вибухи на коліях Київщини: За справу взялася поліція
- 08:18Під Києвом було чутно серію вибухів: Що сталося