ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Сімом вулицям Києва повернуть історичні назви

Комісія Київради з питань культури та туризму розглянула проект рішення про повернення історичних назв вулиць у місті Києва
Depo.
24 квітня 2015 17:04
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу комісії.

Мова йде про перейменування вул. Лайоша Гавро на вул. Східну, вул. Гайдара - на вул. Ново-Караваївську, вул. Калінінградську - на вул. Гладківську, вул. Кіквідзе - на вул. Військовий шлях, вул. Командира Камєнєва - на вул. Церковну, Маршала Жукова - на вул. Поліграфічну, вул. Олександра Горвиця - на вул. Миколаївську.

Наголошується, що метою прийняття зазначеного проекту рішення є відновлення історичної справедливості, збереження пам'яті та історичної спадщини громади міста Києва.

Наразі, відповідно до процедури, відповідний проект рішення направлений на вивчення Комісії з питань найменувань для детального розгляду (чи дійсно відповідають запропоновані назви історичним, чи не буде дублювання назв тощо).

Після розгляду цього питання комісією з питань найменувань відповідний проект рішення буде розглянутий повторно комісією з питань культури та туризму для остаточного погодження.

Більше новин про життя столиці читайте на kyiv.depo.ua.