ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Скандальне будівництво біля "Софії Київської" призупинили

Скандальне будівництво на вулиці Гончара, 17-23, у буферній зоні "Софії Київської", призупинили
Depo.
25 листопада 2015 12:15
ФОТО: depo.ua
Скандальне будівництво біля "Софії Київської" призупинили
Скандальне будівництво біля "Софії Київської" призупинили

Про це на своїй сторінці в "Фейсбуці" написав директор департаменту благоустрою Київміськадміністрації Дмитро Білоцерківець, повідомляє Depo.Київ.

Городом ультимативно были поставлены требования соблюсти требования ЮНЕСКО, а это уже подразумевает снос нескольких лишних этажей. Застройщик мотивировал, что в таком случаи у него отсутствует экономическая составляющая. На это он получил решительное замечание, что это исключительно проблема его экономической модели проекта, - написав він.

Також Білоцерківець повідомив, що будівництво на Гончара, 17-23 призупинено до тих пір, поки забудовник не змінить проект відповідно до вимог ЮНЕСКО.

Нагадаємо, у буферній зоні "Софії Київської" на вулиці Гончара, 17-23 відновили будівельні роботи.

Так, ще влітку ЮНЕСКО вимагало знизити поверховість висоток у буферній зоні Софії Київської та Києво-Печерської лаври, демонтувавши незаконні поверхи. "Згідно з пунктом 5 даного документа (резолюції - ред.), Україну просять "зменшити висоту невідповідних та дисонуючих будинків в буферній зоні об'єкта та, які загрожують та/або мають негативний вплив на визначену універсальну цінність об'єкта, шляхом знесення вже побудованих поверхів до рівня сусідніх історичних будівель відповідно до попередніх рішень", - розповіла гендиректор "Софії Київської" Неля Куковальська.

Пізніше стало відомо, що Державна архітектурно-будівельна інспекція розпочала позапланову перевірку будівництва на вулиці Гончара, 17-23.

Більше про життя столиці та області читайте на Depo.Київ