ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Привіт Кличку: Забудовник Микільської Слобідки влаштував розпродаж ще неіснуючого житла

Державна будівельна корпорація "Укрбуд", яка веде будівництво на Микільській слобідці, влаштувала передсвятковий розпродаж нежитлових приміщень у скандальних будинках
Depo.
4 грудня 2015 15:18
ФОТО: depo.ua
Привіт Кличку: Забудовник Микільської Слобідки влаштував розпродаж ще неіснуючого житла
Привіт Кличку: Забудовник Микільської Слобідки влаштував розпродаж ще неіснуючого житла

Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на Українську правду. Київ

"Акція "Знижка на нежитлові приміщення 16%. "Укрбуд" вітає Вас з наступаючими зимовими святами та дарує можливість з 7 грудня до 15 січня отримати знижку на придбання нежитлових приміщень у розмірі 16%, за умови внесення 100% вартості об’єкту інвестування", - йдеться в оголошенні, яке розміщене на сайті корпрації. 

Скандальний забудовник влаштував розпродаж приміщень у будинках на Микільській Слобідці - фото 1

Фото: Українська правда. Київ

Серед об’єктів, на які поширюється акція, є скандальний ЖК "Сонячна рів’єра", де наразі зупинене будівництво до моменту презентації проекту і його обговорення з громадою.

Нагадаємо, президент державної будівельної корпорації "Укрбуд" Максим Микитась, що веде скандальне будівництво на Микільській Слобідці, заявляв, що має намір передати землю біля Патріаршого собору у дар церкві та допомогти храму з ремонтом.

Через будівництво на Микільській Слобідці тріскається Патріарший собор, що знаходиться поряд. Кияни проти такого будівництва, адже воно знаходиться на березі Дніпра, що заборонено.

Як повідомляв ще влітку Depo.Київ, на будівництві, що ведеться на березі Дніпра, знову з'явилися робітники.

Державна будівельна корпорація "Укрбуд", яка веде скандальне будівництво на вулиці Микільсько-Слобідський, обіцяла провести реконструкцію прибережної зони відпочинку, щоб уникнути конфліктів із громадськістю.

Варто додати, що наприкінці квітня поточного року Київський апеляційний господарський суд заборонив будівництво будь-яким компаніям в межах вулиці Микільсько-Слобідської.

Але на початку червня на сайті корпорації "Укрбуд", яка є одним із забудовником на цій території, з'явилася інформація, що 3 червня 2015 року Київський апеляційний господарський суд, після вивчення поданих документів, виніс рішення про законність володіння земельною ділянкою на вул. Микільсько-Слобідській компанією, яка за договором надала його для будівництва. У компанії-забудовнику вважають, що мають повне право вести роботи на цій ділянці, адже зібрали увесь набір дозвільних документів.

Будівництво житлового комплексу на Микільській Слобідці веде компанія "Укрбуд" президентом якої є Максим Микитась. 

фЧитайте також: Скандальні забудовники "полізли на світло" після "коронації" Кличка