UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Скільки в київський центр зайнятості за рік звернулось переселенців та ветеранів АТО/ООС

 Упродовж 2020 року послугами столичної служби зайнятості скористалися 2 266 внутрішньо переміщених осіб та 796 військовослужбовців, які брали участь в АТО/ООС

Про це повідомляє Depo.Київ, посилаючись на пресслужбу Київського міського центру зайнятості (КМЦЗ).

"Послугами служби зайнятості скористалися 2 266 внутрішньо переміщених осіб, 538 особам столична служба зайнятості посприяла в забезпеченні роботою. Кожен четвертий безробітний з числа ВПО знайшов роботу у сфері оптової та роздрібної торгівлі, а також ремонту автотранспортних засобів; кожен десятий працевлаштувався у сфері фінансової і страхової діяльності; 9% пішли працювати у галузь тимчасового розміщування й організації харчування; 8% - у сферу охорони здоров’я", – зазначили у відомстві.

За направленням служби зайнятості професійне навчання проходив 41 безробітний з-поміж внутрішніх переселенців. 87% внутрішньо переміщених осіб – громадяни з вищою освітою, професіонали, фахівці, та технічні службовці, 13% - люди робітничих професій.

Також за сприяння столичної служби зайнятості у 2020 році отримали роботу 188 осіб з числа учасників АТО (ООС). Зокрема, третина безробітних працевлаштувалася у сфері оптової та роздрібної торгівлі й ремонту автотранспортних засобів, 21% - в державному управлінні й обороні, 13% - у сфері адміністративного та допоміжного обслуговування, 7% - у сфері інформації та телекомунікації та 5% - в галузі тимчасового розміщування й організації харчування.

Для забезпечення відповідності професійно-кваліфікаційного рівня вимогам роботодавців професійне навчання за направленням столичної служби зайнятості проходили 18 учасників. Допомогу з безробіття отримували 767 учасників АТО (ООС).

Нагадаємо, що раніше в КМЦЗ розповіли на професіоналів яких сфер у 2020 "полювали" роботодавці у столиці.

Всі новини Києва читайте на Depo.Київ

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"