ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Соратники Кличка є найбагатшими депутатами у Київраді

Представники УДАРу у Київраді мають найбільші статки серед усіх депутатів
Depo.
30 квітня 2015 16:30
ФОТО: depo.ua
Соратники Кличка є найбагатшими депутатами у Київраді
Соратники Кличка є найбагатшими депутатами у Київраді

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на "Українську правду".

Зокрема, за даними громадського руху Чесно, понад 20 депутатів столиці взагалі не подали свої декларації в передбачений законом термін - до 1 квітня. Найбагатшими ж виявилися ударівці.

За рішенням Київради, її депутати подають декларації до міської ради, а не за місцем роботи.

Найбагатшим з тих депутатів, чиї декларації є публічними, виявився ударівець Максим Микитась - забудовник, працює президентом Української державної будівельної корпорації "Укрбуд". За минулий рік він задекларував 48,58 млн гривень доходів.

Діяльність забудовника-мільйонера в столиці досліджували журналісти програми "Схеми".

"Схеми" виявили, що забудова житлового комплексу на вулиці Микільсько-Слобідській ведеться з порушенням норм забудови прибережної смуги Дніпра. Мешканці Микільської Слобідки через це будівництво комплексу хмарочосів переконані, що будуть відрізані від Дніпра і позбавлені пляжу назавжди.

У Київраді Микитась став заступником голови комісії з питань містобудування та архітектури.

Друге місце з-поміж найбагатших депутатів, чиї декларації є у відкритому доступі, посів секретар Київради УДАР-івець Олексій Рєзніков, який ще у березні надав Громадському руху ЧЕСНО свою декларацію про доходи. Його доходи за 2014 рік склали 15,7 млн грн..

Третій - "радикал" Марк Греcь - директор студії документальних фільмів Національної телекомпанії України. Гресь став заступником голови у комісії з питань торгівлі та підприємництва, хоча, з огляду на свою діяльність, міг би піти до комісії з питань культури. Він отримав за рік майже 13 млн гивень.