ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Співоче поле запрошує на "ночі кіноформату"

За численними проханнями відвідувачів Співочого поля, 30 і 31 травня відбудуться "Дві ночі кіно формату на Співочому полі"
Depo.
29 травня 2015 14:37
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Київ.depo.ua з посиланням на прес-службу Київзеленбуду.

Початок сеансів о 22.00.

30 травня (майданчик біля сцени) о 22.00 "Ломбард" (Любомир Левицький, 2013, 90 хв.): різні шляхи братів, що шукають стабільності зацікавить кожного завдяки легкості зображуваного, що зумів досягти режисер прийомами сучасної кінометафори.

30 травня (майданчик з навісом) о 22.00 альманах фільмів режисера Ірини Правило - "Кров" (28 хв., фільм про незбагненну силу крові, її поклик та право дитини роботи свій власний вибір), "Мужицький ангел" (29 хв. Унікальне поєднання ігрового та анімаційного кіно), "Сонет 132" (25 хв., фільм про кохання, якому не перешкоджає спілкування різними мовами).

31 травня (майданчик біля сцени) о 22.00 незмінна класика світового комедійного жанру "12 стільців" (1971, реж. Леонід Гайдай, у ролі Остапа Бендера Арчил Гомиашвілі). Цікавий факт: 14 постановок мав сюжет фільму, починаючи з 1933 (Чехословаччина) та по сьогодні - 2011 (Іран).

31 травня (майданчик з навісом) о 22.00 незмінна класика вітчизняної комедії "За двома зайцями" (1961, реж. Віктор Іванов). Певно, цей фільм не вимагає реклами, адже кожна фраза з цієї стрічки і по сьогодні живе в мові.

Крім показу, організатори запрошують до спілкування з режисерами, обговорення фільмів з експертами на кінокухні та участі у конкурсах.

Ідея щодо створення кінопоказів не прийшла неочікувано. Наразі, серед киян та гостей міста користуються високою популярністю кінопокази, а на думку експертів, зараз триває період відродження української кіномови. У перспективі, організатори планують організовувати декілька майданчиків: сучасне вітчизняне кіно, короткий метр, класика (зарубіжна та вітчизняна). Вже не викликає сумнівів, що саме шедеври Данила Демуцького, Соломона Лазуріна, Георгія Стабового, Олександра Довженка та інших стали основою сучасного світового арт-хаусу.

Вхідний квиток - 30 грн.

Більше новин про життя столиці читайте на kyiv.depo.ua.