ЛЧ 2018
Євробачення
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

Стало відомо, через чиї борги кияни сидять без гарячої води

Столиця вже повністю використала гроші з держбюджету на покриття пільг і субсидій

Depo.
20 червня 2017 14:31
ФОТО: depo.ua

Про це у відповіді на запит Depo.Київ повідомили у Міністерстві фінансів та Департаменті житлово-комунальної інфраструктури Київської міськдержадміністрації.

Зокрема, вже три тижні понад дві тисячі житлових будинків столиці залишаються без гарячого водопостачання.

У Департаменті житлово-комунальної інфраструктури кажуть, що головна причина в тому, що "Київтрансгаз" через борги "Київенерго" за спожитий газ припинив газопостачання на ТЕЦ-6, яка виробляє гарячу воду для Троєщини та Оболоні.

У свою чергу "Київенерго" скаржиться, що йому заборгували споживачі за теплопостачання. Станом на 1 травня 2017 року споживачі винні "Київенерго" більше 4,2 млрд. гривень, з яких населення заборгувало майже 3,8 млрд.

Втім, у Департаменті житлово-комунальної інфраструктури кажуть, що проблема відсутності гарячої води ще і в тому, що Київ вже використав гроші з держбюджету, які були виділені на погашення втрат від наданих населенню пільг та субсидій на сплату за житлово-комунальні послуги.

У свою чергу у Міністерстві фінансів Depo.Київ підтвердили, що столиці з держбюджету на пільги та субсидії у 2017 році виділили 1 млрд. 170 млн. 900 тис. гривень. І станом на 15 червня 2017 року ці кошти повністю перераховані Києву.

У мерії столиці запевняють, що ці кошти вже використані за призначенням.

Більше того, за даними Департаменту житлово-комунальної інфраструктури, станом на 1 травня 2017 року не профінансовані субсидії і пільги киян на житлово-комунальні послуги на 1, 777 млрд. гривень.

У Мінфіні запевняють, що тримають ситуацію на контролі, але щоб вирішити проблему у повній мірі, потрібно вносити зміни у держбюджет на 2017 рік, щоб збільшити субвенції на пільги і субсидії для киян.

Більше про життя столиці та області читайте на Depo.Київ