ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Стало відомо коли кияни знову зможуть ярмаркувати

Влада міста не має права ставити під загрозу здоров’я киян
Depo.
17 червня 2015 16:01
ФОТО: depo.ua
Стало відомо коли кияни знову зможуть ярмаркувати
Стало відомо коли кияни знову зможуть ярмаркувати

Про це, коментуючи тимчасову відміну сільськогосподарських ярмарок, заявив директор Департаменту промисловості та розвитку підприємництва Максим Кузьменко, повідомляє Київ.depo.ua з посиланням на прес-службу КМДА.

За його словами, основна причина призупинення проведення ярмарок - піклування про безпеку мешканців міста.

"Якою б хорошою не була ідея проведення ярмарок, де торгують недорогими товарами, ми маємо, в першу чергу, дбати про якість продуктів. А забезпечити це при температурі +25, яка домінує останніми тижнями, практично неможливо. Тож ми призупиняємо ярмарки до того моменту, коли погоні умови дозволять відновити їх", - повідомляє керівник департаменту.

Разом із тим Кузьменко застерігає киян та гостей міста від покупок продуктів неперевіреної якості на самовільно влаштованих стихійних ярмарках.

"Наразі міська влада направляє всі зусилля, щоб впорядкувати торгівлю, і ярмаркову зокрема. Ми заручилися підтримкою правоохоронців - сподіваємося, що вони докладуть зусиль, щоб разом навести лад у місті. Але без розуміння і підтримки мешканців міста всі наші спроби не матимуть результату. Адже людина "гривнею"вибирає: купувати щось у буквальному сенсі з тротуару, невідомої якості і походження, чи все ж обрати стаціонарний ринок, легальний ярмарок або роздрібну мережу. Я сподіваюсь, що здоровий глузд і соціальна відповідальність переможуть - і у людей, і у продавців", - сказав він.

Він переконаний - ярмаркова діяльність, так само, як і пересувна та сезонна торгівлі, повинна бути високоякісною.

"Низька ціна безпосередньо від виробника і хороша якість - ось основне, чого чекають люди від ярмарок. Однак місту не менш важливо, щоб місця дислокації були зручними та охайними, особливо після закінчення торгів. Поки ми робимо у цьому напрямку перші кроки, але, вірю, вже незабаром місто побачить і відчує реальні зміни", - впевнений Кузьменко.

Більше новин про життя столиці читайте на Київ.depo.ua.