UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Стало відомо, коли столичні школярі отримають свій електронний квиток

До того часу, коли школярі отримають від міста спеціальні проїзні картки, вони зможуть, як і раніше, користуватися безоплатним проїздом за своїми учнівськими квитками

Стало відомо, коли столичні школярі отри…

Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на Вечірній Київ. 

Від 1 листопада, коли у Києві повноцінно запрацює єдиний електронний квиток, учні, на відміну від усіх інших пасажирів, зможуть користуватися безоплатним проїздом за учнівськими квитками. Так відбуватиметься до того часу, поки вони не отримають пластикові проїзні картки. Це може статися лише після того, як Київська міська рада проголосує за виділення коштів на реалізацію цього проекту. "Одразу після того, як отримаємо кошти від Київської міської ради, протягом 3 місяців зможемо випустити такі картки, – пообіцяв директор Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій Юрій Назаров.

Чиновник також пояснив, яким чином планують видавати учнівські проїзні. "Як це відбуватиметься? Батькам потрібно буде зайти в особистий Кабінет киянина або у свій мобільний додаток, внести дані дитини та сфотографувати її," – розповів він.

За словами Назарова, ці дані отримує завуч школи, де навчається дитина, перевіряє їх, а після цього передає до IT-департаменту КМДА. Потім школа централізовано отримує від міста готові картки, і адміністрація у робочому порядку видає їх учням.

Якщо дитина загубить цю безкоштовну пільгову картку, то наступна буде купуватися вже за кошти батьків. "Оскільки школярі – це також пільгова категорія пасажирів, заходячи у транспорт вони повинні так само, як й інші, валідувати свої картки", – наголосив директор IT-департаменту.

Нагадаємо, із запровадженням електронного квитка зникне потреба у кондукторах, які продають талони.

Читайте також: Тріснули зуби об нові технології: Як чиновники "підмочили" тестування е-квитка у столичному транспорті

Як користуватися Kyiv Smart Card

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Київ

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook