Стало відомо, про стан постраждалих дітей, які отруїлися в таборі на Київщині
Нових звернень за медичною допомогою зі скаргами на отруєння не надходило
- Київ
-
4 липня 2018 10:30

Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на прес-службу Міністерства охорони здоров'я.
Усіх 12 дітей, які отруїлись у дитячому таборі "Славутич" на Київщині, оглянули лікарі та не встановили причин для госпіталізації.
"12 дітей були оглянуті лікарями, було проведено відповідні обстеження та аналізи. Лікарі підтвердили, що 7 з них мають ознаки захворювання. Покази до госпіталізації відсутні. Наразі очікуються результати лабораторних досліджень", - йдеться у повідомленні.
У МОЗ зазначили, що дівчинку, яка перебуває у тяжкому стані, госпіталізовано до "Охматдиту" через наявність супутнього захворювання.
"Інші діти почуваються добре - нових звернень за медичною допомогою з подібними скаргами не надходило", - додали у відомстві.
Нагадаємо, що у вівторок, 3 липня, у Київській облдержадміністрації поінформували, що у дитячому таборі ТОВ "Дитячий оздоровчий заклад санаторного типу "Славутич"" отруїлися 12 дітей, 8-річна дівчинка перебуває у комі.
Фахівці Держпродспоживслужби взяли проби їжі, якою годують дітей в таборі, а сьогодні проводили посіви у дітей, які постраждали.
Всі новини Києва читайте на Depo.Київ
Всі новини на одному каналі в Google News
- 10:39Сили ППО цієї ночі били 69 зі 165 ворожих дронів
- 08:26Атака на Київ: Постраждали 11 людей, з них 2 - діти (ФОТО) ФОТО
- 15:45За 2 місяці проведено 776 перевірок за цінами на ліки в аптеках: Де завищують ціни
- 19:51Мешканцям пошкоджених російськими обстрілами будинків компенсуватимуть оренду іншого житла на час ремонту, – Кличко ФОТО
- 12:44На Київщині таксист намагався викрасти 6-річну дівчинку
- 11:33 В одному з районів Києва після нічної атаки БпЛА почали вибухати відтерміновані касетні боєприпаси
- 09:01Через дронову атаку вночі спалахнула пожежа на Київщині
- 21:54Киянин за "кругленьку суму" обіцяв влаштувати на службу в ГУР МО ФОТО
- 19:37Мир не повинен порушувати національні інтереси України, - Кличко на Конгресі ЄНП
- 17:16Кличко та президент ЄНП обговорили подальшу допомогу Україні та збереження демократичних здобутків
- 15:49КМДА компенсує оренду житла власникам квартир, зруйнованих внаслідок атаки на столицю 24 квітня
- 08:16Київ вночі був атакований дронами: Згоріла база відпочинку, поранено трьох людей
- 11:40В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні у травні
- 09:28В київському етро недоступна безконтактна оплата чер збій
- 18:41Найближчим часом Шабунін може отримати підозру за фіктивну службу в армії, – ЗМІ
- 08:18Пошукова операція у Києві завершена, - ДСНС ФОТО
- 08:15"УЗ" призначає додатковий поїзд між Києвом та Ужгородом (ГРАФІК)
- 21:51 За попередньою інформацією, росіяни застосували для удару по Києву балістичну ракету виробництва Північної Кореї, - Зеленський ФОТО
- 17:54Мотоцикл чи автомобіль: керувати яким видом транспорту варто навчитися? Актуально