UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Стало відомо, у якому столичному районі найчистіша питна вода

Використання рідкого хлору для знезараження води скоро буде припинено. Виноградар став першим житловим масивом, де тестують сучасні технології з очищення води

Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на прес-службу Київводоканалу.

"Процес знезараження води буде відбуватися за більш сучасними технологіями", – коментують у Київводоканалі.

Наразі у тестовому режимі на насосній станції "Виноградар-1" працює система, яка виробляє "гіпохлорид", так званий сольовий розчин, який знезаражує воду. Приблизно 10 тисяч м3 питної води на добу отримують мешканці житлового масиву Виноградар.

Раніше на артезіанських насосних станціях в якості знезараження використовували "балонний хлор", що є небезпечним для персоналу та оточуючих. Тому щорічно у Київводоканалі проводять модернізацію декількох насосних станцій.

"Перед тим, як артезіанська вода потрапить у мережу, вона повинна пройти знезараження. Гіпохлорит, який буде вироблятися системою, автоматично дозуватиметься", – розповів головний інженер Департаменту експлуатації водопровідного господарства Володимир Костюк.

Місяць тому у повноцінному режимі така система запрацювала на водопровідній насосній станції "Північний водопарк". У подальших планах Київводоканалу – виконати модернізацію насосних станцій "Депутатська", "Мінська", "Сирецька" та "Виноградар-3".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Київ

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook