UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Столична Дарниця лідирує за кількістю першачків - вісім класів на паралелі

Майже 33 тисячі першокласників прийдуть до шкіл Києва на свій перший у житті урок

Про це заявила директорка Департаменту освіти і науки Олена Фіданян, інформує Depo.Київ.

Так, 2 вересня у 430 комунальних школах Києва близько 285 тисяч учнів розпочнуть свій новий навчальний рік. За словами Фіданян, кількість учнів столичних закладів освіти цьогоріч зросла майже на 12 тисяч. Однак кількість першокласників, порівняно із попереднім роком, зменшилася на півтисячі.

Як і минулого року, найбільша кількість першачків – у школах Дарницького району. Рекордсменами за кількістю перших класів є школи № 314, № 329 "Логос" і Слов’янська гімназія, у яких відкрито 8 класів на паралелі.

Разом із тим, 43 школи Києва відкривають лише по одному першому класу. Найменша кількість першокласників у школах № 150 та № 114.

Також Фіданян зауважила, що Київ відповідально готувався до початку нового навчального року та особливо до прийому наймолодших учнів. На створення нового освітнього простору з міського та державного бюджету передбачено майже 236 млн грн. У школах відремонтовано класні кімнати, які обладнано новими меблями, багатофункціональними пристроями, смарт дошками, дидактичними матеріалами. Окрім цього, для викладання у перших класах 2,4 тисячі вчителів пройшли курси перепідготовки за методикою НУШ. 

Нагадаємо, новий навчальний рік розпочнеться 2 вересня, а до перших класів підуть майже 33 тисячі учнів. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Київ

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook