ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Столична мерія просить "Нафтогаз "не залишати киян без гарячої води

КМДА закликає "Нафтогаз" відновити постачання газу на столичні котельні, що виробляють гарячу воду
Depo.
28 квітня 2015 17:30
ФОТО: depo.ua
Столична мерія просить "Нафтогаз "не залишати киян без гарячої води
Столична мерія просить "Нафтогаз "не залишати киян без гарячої води

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу КМДА.

Зокрема, у повідомленні міськадміністрації зазначається, що за дорученням НАК "Нафтогаз" у столиці примусово припиняють газопостачання на котельні ПАТ "Київенерго" та ін.

Причиною цього НАК "Нафтогаз" називає взаєморозрахунки столичних споживачів із постачальником газу. Міська влада Києва наголошує: кияни не повинні стати заручниками фінансових взаємовідносин між учасниками енергоринку. Це особливо важливо у контексті стрімкого зростання тарифів для населення.

Незважаючи на складний процес переходу на сезонну оплату за опалення, місту вдалося забезпечити сплату основної частини боргів теплопостачальників Києва за газ, які накопичувалися з 1999 року - це більше 3 мільярдів гривень. У найближчих планах - забезпечити таку ж стабільну динаміку розрахунків, окрім оплати штрафних санкцій, нарахування яких не має під собою правового та фінансового обґрунтування.

Стосовно питання примусового відключення частини споживачів міста, досвід 2014 року демонструє, що тривале припинення постачання гарячої води призводить до серйозних негативних наслідків: у першу чергу, до погіршення технічного стану системи теплозабезпечення. Замість бажаних обсягів економії, місто зазнало низки аварійних ситуацій під час початку опалювального сезону.

Київська міська влада наразі проводить переговори з урядовими структурами та НАК "Нафтогазом", головна мета яких - забезпечити стабільне надання життєво необхідних послуг в оселях киян.

Нагадаємо, у столиці вже почали відключати будинки від гарячого водопостачання. "Київенерго" каже, що не може розрахуватися за газ перед "Нафтогазом", адже кияни і комунальні організації винні монополісту майже 2,5 млрд. грн.

Більше новин про життя столиці читайте на kyiv.depo.ua.