ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Столична влада обіцяє залишити безкоштовний проїзд для пільговиків

Столична влада залишить безкоштовний проїзд у громадському транспорті Києва для пільгових категорій населення
Depo.
19 травня 2015 11:22
ФОТО: depo.ua

Про це заявив мер Києва Віталій Кличко, повідомляє Київ.depo.ua з посиланням на прес-офіс політика.

"Незважаючи на те, що Кабінет міністрів не компенсує нашому міському бюджету проїзд пенсіонерів, ми залишили безкоштовний проїзд для київських пенсіонерів, а також для учасників війни, дітей війни, ветеранів праці, які теж є пенсіонерами і мешкають у Києві, і для деяких інших категорій пільговиків", - сказав Кличко.

Також, за його словами, залишився пільговий проїзд для київських школярів і студентів.

Мер пояснив, що окремим категоріям громадян надається право на пільговий проїзд відповідно до рішень Київради. Кошти за цих пільговиків відшкодовують за рахунок місцевого бюджету.

Станом на 1 січня 2015 року кількість таких пільговиків у наземному транспорті столиці складає майже 300 тисяч осіб, в підземному - більше 450 тисяч осіб.

Нагадаємо, новий закон, який вступить в силу з 1 червня, зменшує кількість категорій осіб, яким надаються пільги на проїзд у громадському транспорті.

Згідно з законом, втрачають право на пільговий проїзд учасники війни, діти війни, ветерани праці, жертви нацистських переслідувань, члени сім'ї загиблого (померлого) ветерана війни, діти, які належать до потерпілих від Чорнобильської катастрофи; особи, які мають особливі трудові заслуги перед Батьківщиною.

Станом на травень у Києві пільгу на безоплатний проїзд, надану державою та містом, отримують 27 категорій громадян.

Більше новин про життя столиці читайте на kyiv.depo.ua.