ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Столична влада продовжує підминати під себе нелегальні парковки

Тільки у Деснянському районі столиці виявлено 11 незаконних нічних парковок
Depo.
22 травня 2015 18:00
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Київ.depo.ua з посиланням на прес-службу КМДА.

Зокрема, у відповідь на звернення громадян співробітники "Київтранспарксервісу" провели рейд і виявили 11 паркувальних майданчиків, які функціонують без дозвільних документів, однак кошти за оплату паркування з водіїв стягуються.
"Таким чином, міський бюджет недоотримував декілька сотень тисяч гривень щорічно", - сказав директор КП "Київтранспарксервіс" Володимир Першин.

З метою запобігання корупційним схемах та обігу тіньових коштів на парковках, керівництвом підприємства було прийнято рішення щодо легалізації зазначених майданчиків шляхом розміщення на них паркувальників-контролерів КП "Київтранспарксервіс". Як зазначили на підприємстві, таке нововведення сприятиме наповненню бюджету Києва.

"Наразі щодо паркувальних майданчиків, розташованих на вул. М. Цвєтаєвої, вул. Радунській та двох майданчиках на вул. Милославській, пройдено усі необхідні процедури та видана дозвільна документація. Таким чином вони діятимуть у правовому полі та сплачуватимуть податки до бюджету Києва. Паркувальники КП "Київтранспарксервіс" працюватимуть на майданчиках з 20:00 до 06:00. Щодо інших майданчиків ведеться підготовка відповідних документів для введення їх в експлуатацію", - підкреслив Володимир Першин.

Більше новин про життя столиці читайте на kyiv.depo.ua.