ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У столиці з 187 бюветів працюють 133

З початку року у столиці відновлено роботу 31 бюветного комплексу. Наразі комунальні служби продовжують виконувати графік введення бюветів у роботу
Depo.
4 червня 2015 18:20
ФОТО: depo.ua

Про це заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв, повідомляє Київ.depo.ua з посиланням на прес-службу КМДА.

"Загалом у столиці налічується 187 бюветів, з яких працює 133 одиниці, в тому числі, враховуючи бювети, роботу яких відновлено з початку поточного року. Ми плануємо поступово запустити в роботу всі комплекси, які продовжуватимуть працювати безкоштовно для киян",   ̶  повідомив заступник голови КМДА.

За його словами, лише протягом минулого тижня відновлено 9 одиниць, а протягом наступних днів буде відновлено ще чотири бюветні комплекси: у Парку Потапова, на вул. Уборевича, 24, вул. Котельникова-Петрицкого та на вул. Пітерській.

"За дорученням мера Віталія Кличка, ми провели інвентаризацію усіх непрацюючих бюветів і склали графік ремонтів. Найбільш затратним є відновлення тих бюветів, які потребують будівництва нових свердловин - їх більше трьох десятків. Але вже цього року ми плануємо буріння двох свердловин, що у столиці робиться вперше зусиллями міської влади",  ̶  зазначив він. 

Більше новин про життя столиці читайте на kyiv.depo.ua.