ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Столична влада заспокоює: Рівень забруднення повітря в Києві знизився

Рівень забруднення повітря в Києві за добу знизився
Depo.
11 червня 2015 10:00
ФОТО: depo.ua
Столична влада заспокоює: Рівень забруднення повітря в Києві знизився
Столична влада заспокоює: Рівень забруднення повітря в Києві знизився

Про це заявив заступник голови Київської міської державної адміністрації Михайло Радуцький, повідомляє Київ.depo.ua з посиланням на прес-службу КМДА.

"Зараз комунальні служби столиці продовжують вживати заходів для подальшого зниження цих показників. Крім того, з 10:00 до 22:00 на автошляхах столиці заборонено рух великовагових транспортних засобів загальною вагою понад 24 т і навантаженням на вісь більше 7 т. Для водіїв, які змушені тимчасово перервати свій маршрут, організовуються пункти на яких можна сховатися від спеки і отримати питну воду", - сказав Радуцький.

У той же час глава управління Госсанжпидслужбы в Києві Олег Рубан зазначив, що, за результатами досліджень, рівень забруднень в повітрі столиці перевищує допустимі норми у 4 рази.

"Комунальні служби працюватимуть у посиленому режимі у випадку, якщо ситуація зміниться на гірше. Але, ми сподіваємося, що ті заходи, які ми приймаємо зараз буде достатньо для нормалізації ситуації", - зазначив Радуцький.

Нагадаємо, раніше КМДА заборонила в'їзд до Києва вантажівок вагою понад 24 тонни через високий рівень забруднення атмосферного повітря в столиці. У той же час відзначалося, що підвищення рівня забруднення повітря в Києві пов'язане з викидами автотранспорту, а не зпожежею на нафтобазі.

У той же час у столичній СЕС заявили, що в окремих районах Києва концентрація продуктів горіння у повітрі перевищує норму в 2-6 разів.

Більше новин про життя столиці читайте на kyiv.depo.uа.