Столичне "Динамо" у божевільній серії пенальті вибороло Кубок України у "Шахтаря"

Команди зіграли на НСК "Олімпійський" 120 хвилин, але лише серія 11-метрових визначила переможця

Столичне "Динамо" у божевільній серії пе…

Про це провідомляє Київ.depo.ua

Зокрема, командам довелося зіграти спочатку повних два тайми, які не виявили переможця.

Після цього були ще два овертайми по 15 хвилин. Тут перевага була на боці киян, але на табло і після 120 хвилин матчу "горіли" нулі.

Футболісти вже настільки втомилися, що мабуть молилися на те, щоб пошвидше почалися пенальті. Під кінець другого додаткового тайму навіть був видалений півзахисник динамівців Сергій Рибалка.

У серії післяматчевих одинадцятиметрових перший удар схибив гравець "Динамо" Мігель Велозу.

Далі свій м`яч забив Даріо Срна. Потім Александр Драговіч зрівняв рахунок.

Вивів уперед гірників Адріано.

Другий підряд промах був у Антунеша. 3:1 на користь "Шахтаря" рахунок зробив Дуглас Коста. Олег Гусєв трохи скоротив рахунок 2:3.

Далі у гру вступив Олександр Шовковський, який відбив пенальті від Тайсона.

Зрівняв рахунок нападник динамівців Андрій Ярмоленко - 3:3.

Після п`яти ударів у серї пенальті рахунок так і залишився 3:3, адже свій постріл схибив Ярослав Ракицький.

Уперед киян вивів Юнес Беланда - 4:3. Непоступливий "Шахтар" все ж зрівняв рахунок - гол забив Тейшейра.

Хачеріді - 5:4. Виявилося, що це був переможний гол Євгена Хачеріді, адже Олександр Гладкий свій м`яч не забив.