ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Столичні гіпертоніки купуватимуть ліки зі знижкою

КП "Фармація" відпускатиме ліки для людей хворих на гіпертонію зі знижкою
Depo.
27 травня 2015 17:19
ФОТО: depo.ua

Про це заявив генеральний директор комунального підприємства Руслан Світлий, повідомляє Київ.depo.ua з посиланням на "Вечірній Київ".

За його словами, ліки як імпортні, так і вітчизняні, відпускатимуться за рецептом лікаря.

"Оскільки зараз тимчасово не працює державна програма "Гіпертонія", ми вирішили допомогти пенсіонерам з серцево-судинними захворюваннями, адже ці препарати життєво необхідні, приймати їх потрібно постійно, а коштують вони дорого. Наразі проведені переговори з тими компаніями, які вже робили нам поставки під держпрограму. Вони згодні на співпрацю зі столицею і відпускатимуть ліки через аптечну мережу КП "Фармація" по зниженій ціні. У свою чергу, ми через свої аптеки, без націнки продаватимемо їх хворим на гіпертонію пенсіонерам за рецептом лікаря. Мова йде про імпортні, а також якісні вітчизняні препарати. Таким чином ми допоможемо людям пережити складний перехідний період. Впевнений, що через деякий час державні програми знову будуть працювати", - сказав Світлий.

Також програмою "Піклування" передбачено, що пенсіонери столиці за спеціальними цінами купуватимуть медичні препарати, перев'язувальні матеріали, засоби з догляду. 

Також можна буде придбати тростини для полегшення самостійного пересування людей похилого віку лише за тридцять дев'ять гривень. Програма буде підключена до "Картки киянина".

Також розширюватиметься і список ліків, які можна буде купити для окремої категорії пільговиків з суттєвою знижкою. Нині до переліку входить 163 препарати, до кінця червня їх вже буде 400.

Загалом, КП планує збільшити кількість ліків по спеціальній ціні до тисячі найменувань.

До переліку входитимуть засоби для лікування хвороб серця і судин, органів дихання, суглобів, протизастудні та протизапальні препарати, вітаміни.

Список розширюватимуть не за рахунок найдешевших препаратів. До нього входять засоби, які затверджені протоколами лікування, тобто препарати, що дійсно працюють.

Більше новин про життя столиці читайте на kyiv.depo.ua.