ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Маленьким киянам небезпечно відпочивати на столичних пляжах

На київських пляжах мають бути окремі місця для купання дітей
Depo.
25 травня 2015 11:44
ФОТО: depo.ua
Маленьким киянам небезпечно відпочивати на столичних пляжах
Маленьким киянам небезпечно відпочивати на столичних пляжах

Про це заявив начальник Управління з питань надзвичайних ситуацій КМДА Роман Ткачук, повідомляє Київ.depo.ua з посиланням на "Город Киев".

"Ми вимагаємо від КП "Плесо", щоб на пляжах були окремо відгороджені місця для купання дітей. Адже для них існують окремі правила відпочинку на воді", - сказав Ткачук.

Так, з його слів, до купання допускаються групи дітей у складі не більше 10 осіб.

Обов'язково має бути наглядач, котрий вміє добре плавати і знає прийоми порятунку людей на воді.

"Також біля місць купання дітей має бути обладнаний усім необхідним медичний пункт, а у випадку його відсутності купання дітей має проходити під наглядом медпрацівника. Що стосується дна акваторій, то вони мають бути ретельно очищені - про що, власне, й складається відповідний акт", - додав Ткачук.

Київський рятувальник також зазначив, що відповідальність за недотримання цих правил лежить на тих особах, котрі збирають і приводять групи дітей на відпочинок.

"Передусім цих правил мають дотримуватися ті, хто приводить дітей на відпочинок на воді. Якщо ми говоримо про масовий відпочинок дітей, то про це обов'язково слід повідомити рятувальні загоди, котрі чергують в таких зонах відпочинку", - сказав Ткачук.

Нагадаємо, купальний сезон у столиці зазвичай починається 15 травня. Але цього року на цю дату пляжі Києва були в огидному стані. 

Більше новин про життя столиці читайте на kyiv.depo.ua.