Столичні рятувальники поділилися своїми історіями кохання (ФОТО)

Є багато випадків, коли рятувальники знайомляться прямісінько на роботі, створюючи сім'ї

Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на прес-службу ДСНС столиці.

Зокрема, Марина була звичайною дівчиною, яка після завершення навчання у вищому навчальному закладі в Сумах вирішила перебратися до столиці. Маючи батька війскового, дівчина виросла з глибокою пошаною до людей у формі.

Працюючи аніматором на пожежній станціїв в ігровій зоні торговельного центру, Марина щиро захопилась пожежно-рятувальною справою й вирішила будь-що побувати у справжній пожежній частині. Одного дня, маючи серйозні наміри познайомитись із роботою справжніх вогнеборців, дівчина підійшла до воріт 25-ї ДПРЧ. Аби потрапити на територію частини, їй довелося записалась до групи студентів, які мали проходити екскурсію. Під час обходу пожежного депо Марина познайомилась з Василем – командиром відділення 25-ї ДПРЧ. Під приводом, що їй для роботи аніматором на дитячій пожежній станції необхідно дізнатись більше про роботу рятувальників, вона обмінялась з хлопцем телефонами. Так і почалося спілкування із справжнім вогнеборцем.

Згодом, Марина прийняла рішення вступити до лав Служби порятунку 101 та із задоволенням влаштувалась на посаду молодшого інспектора 25-ї ДПРЧ. Поступово спілкування молодого інспектора та пожежного переросло в більш теплі стосунки. Часто тряплялось й таке, що молодший інспектор виїжджав із пожежно-рятувальним підрозділом на пожежу, аби провести фотозйомку чи відеозйомку та передати матеріал до Пресс-центру Головного управління. Такі робочі моменти ще більше зближували молодих людей... Врешті решт, вони закохалися... як результат - майже рік, як їхні стосунки набули офіційного статусу заміжньої пари.

Насправді в Київському гарнізоні багато щасливих пар, в тому числі й подружжя між надзвичайниками. У кожного своя історія й свої секрети щасливого сімейного життя. Наприклад в 24-ій Державній пожежно-рятувальній частині працює подружня пара, котра вже 11 років поспіль заступає разом на добове чергування в одній зміні. Кохана й віддана дружина взяла приклад з чоловіка, котрий на момент знайомства вже працював пожежним-рятувальником, й вступила до лав Служби порятунку 101. Вони вже 14 років разом й виховують чудового сина, котрий має два найкращих приклада людської самовідданості та мужності. Як виявилось, в Київському гарнізоні багато таких сімей: він – ліквідовує пожежі й рятуває життя, вона – приймає виклики й координує роботу вогнеборців. Так і минають роки за роками: разов вдома, разом на роботі, разом по життю ...

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Київ

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook