Столичні рятувальники виявилися другими за майстерністю в Україні

Це з'ясувалося під час змагань, що відбулися на Закарпатті

Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на прес-службу ДСНС у Києві.

Зокрема, фінішував останній, четвертий вид змагань Кубка України з пожежно-прикладного спорту. Його учасники боролися за перемогу у бойовому розгортанні від пожежної мотопомпи на спортивному комплексі "Локомотив" у Чопі. Це одна з найскладніших та одночасно вирішальних дисциплін. Тут кожна секунда на вагу золота. Та й успіх усієї команди залежить від надважкої роботи кожного учасника.

В останній вправі перемогу здобули спортсмени з м. Києва. Вони змогла виконати всі елементи вправи і заповнила мішені водою за час 26,27 с. З результатом 27,53 секунди фінішували другими рятувальники з Волинської області. А на третьому місці з результатом 27,54 с спортсмени з Одеської області.

Після закінчення цього виду відбулося нагородження переможців та урочисте закриття змагань.

Тож у загальнокомандному заліку головний трофей змагань - Кубок України з пожежно прикладного спорту - виборола команда з Одеської області. Друге місце посіли рятувальники з міста Києва. Третіми стали спортсмени з Волинської області.