ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Столичні служби посилили пожежний контроль за об'єктами інфраструктури

У Києві через пожежу на нафтобазі у Василькові посилено пожежний контроль за об'єктами інфраструктури
Depo.
10 червня 2015 18:20
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Київ.depo.ua з посиланням на прес-службу Київської міської державної адміністрації.

"У зв'язку з трагедією у Васильківському районі Київської області, підвищено рівень заходів безпеки у столиці. Так, згідно протоколу доручень, напрацьованих під час засідання Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, ... комунальні служби будуть здійснювати посилений пожежний контроль за об'єктами інфраструктури міста", - йдеться в повідомленні.

Крім того, санітарно-епідеміологічні служби також здійснюють підвищений моніторинг атмосферного повітря у восьми контрольних точках столиці.

"У найближчі дні буде зберігатися спекотна погода, що збільшує ймовірність нагромадження в повітрі шкідливих речовин. Однак, міські служби сьогодні тримають ситуацію в місті під контролем. "Київавтодор" забезпечить щоденний полив вулиць", - зазначив заступник голови КМДА Петро Пантелєєв.

Нагадаємо, сьогодні було прийнято рішення про обмеження в'їзду вантажного транспорту на територію міста через перевищення концентрації шкідливих речовин. Зокрема, за словами головного санітарного лікаря Києва, дослідження показали перевищення показників по сірчаному ангидриду.

Більше новин про життя столиці читайте на kyiv.depo.ua.