ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Столичні зоорятувальники шукають нових співробітників

Команда порятунку тварин у місті Києві розмістила на своїй сторінці у "Фейсбуці" оголошення про пошук нових рятувальників і рятувальниць

Depo.
15 лютого 2018 17:00
ФОТО: depo.ua

Новобранців будуть залучати до чергування та операцій з надання допомоги і домашнім, і безпритульних тваринам на території Києва та області, повідомляє Depo.Київ.

Всіх охочих просять звертатися в особисті повідомлення сторінки і за можливістю одразу вказувати свої контактні дані.

"Режим роботи: часткова зайнятість, ранкова або вечірня зміна (7:00-15:00/15:00-23:00), гнучкий графік, але можливі позаурочні ситуації", - йдеться в повідомленні команди.

Вимоги до охочих такі:

- 20-60 років;

- бажання рятувати тварин;

- відсутність фобій (страх висоти, замкнених просторів, будь-яких видів тварин);

- урівноваженість, стресостійкість;

- гарна фізична форма;

- відсутність шкідливих звичок (алко- або наркозалежностей), а також судимостей;

- пунктуальність, відповідальність;

- наявність водійських прав та готовність працювати на автомобілях радянського автопрому (ГАЗ, ВАЗ) чи наявність свого авто, оскільки врятованих тварин нерідко необхідно транспортувати у ветеринарні клініки.

"Вітається: досвід роботи з тваринами і занять екстремальними видами діяльності (альпінізм, спелеологія, діггерство, каякінг тощо)", - додали в команді.

Нових співробітників обіцяють навчити способам виконання рятувальних операцій на землі, на воді, під землею, на висоті, а також забезпечити необхідним спорядженням і паливом для авто.

Тим, кого оберуть, доведеться протягом місяця стажуватися напарником одного зі старших рятувальників і займатися на індивідуальних тренуваннях.

У команді чесно попереджають, що працю оплачують залежно від складності й кількості викликів, але через специфіку фінансування можуть затримувати виплати.

"Якщо виклик не оплачено заявниками, то кошти виділяють з рахунку "Спорядження", на який надходять пожертви від небайдужих людей, котрі підтримують нашу діяльність. Коли коштів на рахунку недостатньо, на жаль, можливі затримання виплат, оскільки постійного фінансування в нас немає", - йдеться в оголошенні.

Більше про життя столиці та області читайте на Depo.Київ

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook