ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Київських діабетиків готують до смерті - влада перестала закуповувати інсулін

Рішенням Антимонопольного комітету від 20 травня 2015 року призупинено процедуру закупівлі інсулінів для мешканців м. Києва
Depo.
22 травня 2015 17:25
ФОТО: depo.ua
Київських діабетиків готують до смерті - влада перестала закуповувати інсулін
Київських діабетиків готують до смерті - влада перестала закуповувати інсулін

Про це повідомляє Київ.depo.ua з посиланням на прес-службу КМДА.

Зокрема, причина призупинення торгів - скарга до Антимонопольного комітету від товариства з обмеженою відповідальністю "ФАРММАКС".

За словами виконуючого обов'язки директора Департаменту охорони здоров'я Алли Арешкович, ситуація, що склалася, стала для міста, яке готувалося вже найближчим часом забезпечити хворих необхідними лікарськими засобами, повною несподіванкою.

Процедура оголошення торгів була проведена згідно чинного законодавства, з дотриманням усіх правил та термінів, абсолютно відкрито, тож усі бажаючі мали змогу прийняти участь у тендері.

"Фактично, для киян це означатиме затримку в отриманні гарантованих державою безкоштовних, життєво необхідних ліків мінімум на три тижні", - повідомила Алла Арешкович.

Також вона наголосила, що питання забезпечення інсулінами хворих на цукровий діабет киян не повинно залежати від амбіцій окремих комерційних фірм.

Призупинена закупівля таких препаратів: інсулін гларгін (Лантус або еквівалент); Інсулін людський генно-інженерний тривалої дії (Генсулін Н або еквівалент); Інсулін людський генно-інженерний короткої дії (Генсулін Р або еквівалент); Інсулін детемір (Левемір або еквівалент); Інсулін аспарт двофазний (Новомікс 30 або еквівалент); Інсулін аспарт (Новорапід або еквівалент) та Інсулін людський генно-інженерний подовженої дії (Протафан НМ або еквівалент).

Більше новин про життя столиці читайте на kyiv.depo.ua.