ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Столичним бізнесменам дадуть вільно дихати

Департамент промисловості та розвитку підприємництва хоче спростити умови для ведення бізнесу в Києві: з цією метою департамент збирає інформацію від підприємців для підготовки змін до нормативно-правових актів Київської міської ради та Київської міської державної адміністрації
Depo.
2 травня 2015 17:30
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє прес-служба КМДА, передає depo.ua.

"Дерегуляція і розвиток підприємництва - це одні з першочергових пріоритетів реалізації стратегії сталого розвитку "Україна - 2020". Однак, на жаль, ми помічаємо, що підприємці на рівні міста досі стикаються з регуляторними обмеженнями, - зазначив директор Департаменту Максим Кузьменко. - Ми рішуче налаштовані усунути всі перешкоди, котрі не дозволяють ефективно працювати бізнесу. Для цього просимо представників підприємництва висловити своє бачення, розповісти нам про негативні явища, з якими кожен із них зіштовхується у своїй роботі. Це дозволить нам отримати зворотній зв'язок і врахувати його".

Він запропонував інформацію стосовно проблемних питань ведення бізнесу направляти до Департаменту промисловості та розвитку підприємництва до 20 травня 2015 року на електронну пошту: vrpd@ukr.net згідно з формою.

Телефони для довідок: 235-30-61 або 288-01-54.

Більше новин про життя столиці читайте на kyiv.depo.ua.