ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Столичний бізнесмен "відмивав" гроші через цигарки

Оперативники столичної фіскальної служби вилучили сигарети на 15 мільйонів гривень
Depo.
18 квітня 2015 15:00
ФОТО: depo.ua

Нещодавно співробітники фіскальної служби ліквідували незаконну схему переведення безготівкових коштів у готівку при реалізації підакцизної продукції - сигарет, повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу відомства.

Було встановлено, що власник мережі з більш ніж 150 точками роздрібного продажу сигарет, в яких вони реалізуються за готівку, надавав послуги з переведення безготівкових коштів у готівку, для чого створював видимість продажу оптових партій сигарет за ціною придбання на адресу підприємств з ознаками фіктивності, а отримані від них безготівкові кошти повертав "замовникам" готівкою за винятком 2-3% "комісії" за свої послуги.

Таким чином, шляхом невідображення в податковій звітності операцій з реалізації сигарет кінцевим споживачам, власник мережі ухилився від сплати до бюджету ПДВ у розмірі понад 3,3 мільйони гривень.

У ході проведених обшуків вилучено майже 2 мільйони гривень і 15 тисяч доларів США готівкою, а також тютюнові вироби ринковою вартістю понад 15 млн грн, які після відповідного рішення суду зможуть бути реалізовані для відшкодування завданих державі збитків.