ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Столичний хіт-парад "Паркуюсь, як жлоб"

У Києві водії самі "пишуть" собі правила паркування, які у більшості випадків розходяться зі здоровим глуздом
Depo.
2 червня 2015 19:00
ФОТО: depo.ua
Столичний хіт-парад "Паркуюсь, як жлоб"
Столичний хіт-парад "Паркуюсь, як жлоб"

Київ.depo.ua зробив підбірку водіїв-хамів, які чхати хотіли на моральні принципи нормальних автовласників.

Почнемо наш хіт-парад у геометричній прогресії "автожлобізму".

10 місце

Столичний хіт-парад "Паркуюсь, як жлоб" - фото 1

Цей водій явно вирішив не заморочуватися з вибором місця парковки. Діяв, мабуть, за принципом "Наче і не загороджую тротуар, і газоном ту купу землі назвати важко".

9 місце

Столичний хіт-парад "Паркуюсь, як жлоб" - фото 2

Парад "інвалідів" під одним з торгових центрів столиці. Водії полюбляють ставити свої автомобілі на місця які спеціально призначені для людей з особливими потребами. Так до входу у магазин ближче.

8 місце

Столичний хіт-парад "Паркуюсь, як жлоб" - фото 3

Водій "зрозумів", що сам може вирішувати, скільки часу малечі бавитися на дитячому майданчику. Втім, хлопчики та дівчатка дали свою відповідь автовласнику.

7 місце

Столичний хіт-парад "Паркуюсь, як жлоб" - фото 4

Аби виграти в номінації "Паркуюсь, як дегенерат" водії стали у чергу. Пішоходам лише залишається бігати по пагорбах, аби обійти ланцюжок машин, припаркованих на тротуарі.

6 місце

Столичний хіт-парад "Паркуюсь, як жлоб" - фото 5

Деякі автолюбителі уявляють свою машину настільки великою, що для неї потрібно аж цілих два паркомісця.

5 місце

Столичний хіт-парад "Паркуюсь, як жлоб" - фото 6

Водій вирішив виставити свою автівку на показ для пасажирів трамваю. Сидиш в очікуванні громадського транспорту і "насолоджуєшся" витворами німецького автопрому.

4 місце

Столичний хіт-парад "Паркуюсь, як жлоб" - фото 7

Автомобілі теж полюбляють "відпочивати" на природі. Водії кинули своїх залізних "коней" прямо у Маріїнському парку. Не дай Боже, щоб який кліщ не вчепився до автомобіля і не "висосав" увесь бензин.

3 місце

Столичний хіт-парад "Паркуюсь, як жлоб" - фото 8

Пасажирам трамваїв буде корисніше ходити пішки, щоб зміцнити опорно-руховий апарат і серце. Саме з такою турботою про киян ставив цю машину водій прямо на рейках громадського транспорту. Випадки ці непоодинокі. От і виходить, що через таких "турботливих" автовласників сотні пасажирів змушені пішки йти на роботу.

2 місце

Столичний хіт-парад "Паркуюсь, як жлоб" - фото 9

Хочете з екстримом прогулятися головною вулицею країни? Тоді йдіть на Хрещатик, 36. Саме біля столичної мерії розташована парковка посеред пішохідної зони. Іноді автівки стоять так близько одна до одної, що хоч перестрибують їх.

1 місце

Столичний хіт-парад "Паркуюсь, як жлоб" - фото 10

Не можеш перемогти свавілля водіїв-жлобів? Тоді сам запишися у їхнє товариство. Депутат Київради Вікторія Кустова замість того аби стати прикладом для своїх виборців вирішила тихенько повернутися до них... задньою частиною свого позашляховика. Ця історія трапилася ще у квітні і набула масштабного розголосу. Сама депутат пояснила потрапляння у рубрику "Герой парковки" тим, що дуже поспішала у Верховну Раду і, об`їхавши кілька разів урядовий квартал, не знайшла іншого виходу, як поставити свою машину прямо на тротуарі. Тепер кожен водій-жлоб може взяти на озброєння фразу: "А що я? Я нічого. Я просто поспішав". Як відомо, за кермом усі рівні.

А от такими "кубками" пішоходи нагороджують водіїв-хамів.

 Столичний хіт-парад "Паркуюсь, як жлоб" - фото 11

Більше новин про життя столиці читайте на kyiv.depo.ua.