Столичний "Охматдит" добудують за рахунок держбюджету

Завершення будівництва корпусу лікарні "Охматдит" буде профінансовано за рахунок коштів державного бюджету України

Про це написала на своїй сторінці у "Фейсбуці" перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Юлія Ковалів, повідомляє Depo.Київ.

За її словами, у вівторок Комісія з державних інвестицій закінчила роботу з вибору проектів, які буде профінансовано за рахунок коштів державного бюджету.

Також зазначається, що Комісія обрала десять проектів, серед яких, окрім вищезгаданого проекту, завершення будівництва Інституту раку та ще двох медичних закладів, Маріїнського палацу, "Мистецького арсеналу", будівництво доріг, реконструкція пунктів захоронення радіоактивних відходів, реконструкція гідротехнічних споруд.

Нагадаємо, 11 листопада у Києві підписали угоду про добудову нового корпусу Національної дитячої спеціалізованої лікарні "ОХМАТДИТ".

Так, будівництво нового сучасного корпусу НДСЛ "ОХМАТДИТ" зупинилося восени 2013 року через відсутність фінансування.

Наприкінці 2014 року у Державному бюджеті на 2015 рік на добудову нового корпусу НДСЛ "ОХМАТДИТ" було передбачено 500 мільйонів гривень.

У серпні МОЗ оголосило відкритий конкурс на вибір генпідрядника з добудови нового корпусу дитячої лікарні "ОХМАТДИТ".

ДП "Укрмедпроектбуд" отримало тендерну документацію від 14 компаній.
Однак процедура розкриття пропозицій учасників, що мала відбутися 16 вересня, декілька разів переносилася через скарги до Антимонопольного комітету. Після розгляду усі скарги були відхилені.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Київ

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook