ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Суд відмовився повернути Києву кінотеатр "Зоряний", де збиралися "регіонали"

Прокуратура не змогла повернути у комунальну власність будинок на столичній вул. Московській, 31/33 , що належать ТОВ "Кіноцентр "Зоряний"
Depo.
8 липня 2015 11:54
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляєють "Наші гроші", передає depo.ua.

Згідно з постановою Вищого господарського суду від 1 липня, кінотеатр площею 4284 кв м був приватизований ТОВ "Кіноцентр "Зоряний" у 2003 році. За умовами договору купівлі-продажу новий власник зобов'язався зберігати профіль основної діяльності комплексу (демонстрація фільмів) протягом п'яти років. У разі порушення умов договору він міг бути розірваний, а приміщення підлягали поверненню.

На суді прокурор стверджував, що новий власник не дотримувався профілю використання приміщення. Зокрема, йдеться про періоди з квітня 2004 року по лютий 2005 року і з серпня 2007 року по серпень 2008 року.

У 2005 році директор кіноцентру "Зоряний" надіслав у Фонд держмайна заяву, в якій послався на проведення в будинку ремонту і підготовки до відкриття.

Результати перевірки 2008 року були скасовані у судовому порядку. Суд встановив, що строк зобов'язань власника щодо збереження профілю приміщення закінчився ще в липні 2008 року, а перевірка проводилась аж у грудні 2008 року, відтак Фонд держмайна діяв із перевищенням повноважень.

Госпсуд м.Києва і Київський апеляційний госпсуд позов прокуратури не задовольнили. Вищий госпсуд залишив в силі судові рішення попередніх інстанцій.

Як відомо, директором ТОВ "Кіноцентр "Зоряний" у 2003-2006 роках був Андрій Кравець, екс-голова Державного управління справами (2010- лютий 2014 рр.), член Партії регіонів, прозваний у пресі "завгоспом Януковича". З 2006 року і до початку лютого 2015 року директором "Кіноцентру "Зоряний" значалась дружина Кравця - Марина Пелих.

Після продажу в кінотеатрі "Зоряний" проводились з'їзди і наради Партії регіонів, в приміщеннях першого поверху працюють ресторани.

Офіційні власники ТОВ "Кіноцентр "Зоряний" неодноразово змінювались, але ними, як правило, значились вихідці з Донецької області і донецькі компанії. В останні роки співзасновником фірми був донеччанин В'ячеслав Білан і ТОВ "Українська Міжрегіональна Інвестиційна Група", яка була зареєстрована на панамський офшор "Джетлі Менеджмент Корп.". Сьогодні "УМІГ" записана на "Lilydessa Investments LTD" (Кіпр) і "Saphire Investments LTD" (Сполучене королівство). У 2014 році ТОВ "Кіноцентр "Зоряний" переоформили на белізький офшор "Sabik Ltd".

Більше новин про життя Києва читайте на Київ.depo.ua.