ТОП-8 "автолосів" столиці: Як безкарні водії псують життя пішоходам і зупиняють трамваї

Таким водіям чхати на людяність та правила дорожнього руху, адже вони паркуються, як заманеться
 

Depo.Київ зробив чергову підбірку водіїв, які усклад6нюють життя пішоходам у столиці.

Восьме місце 

Восьма сходинка дісталася водію позашляховика "Рендж Ровер", який вирішив "вклинитись" між вже припаркованими машинами. Пішоходам доводилось обходити цю "парковку" по проїжджій частині. 

Сьоме місце 

Цю сходинку займає водій "Мерседеса", який припаркувався посеред тротуару, ще й по діагоналі, щоб проходу точно не було. Сталося це на Броварському проспекті. Пішоходам нічого не залишалось, як просто йти зеленою зоною. 

Шосте місце

Тут розташований водій позашляховика "Тойота". Проте головним героєм  навіть не водій, а кіт, який просто вилізла на капот позашляховика. Бо навіть котам треба десь йти. Або спати.

П'яте місце 

Тут "героєм" став водій білої "Ауді", який запаркувався на вулиці Ризькій. Така парковка повністю заблокувала рух місцевих тролейбусів. 

Четверте місце 

Поділ просто манить до себе усіляких водіїв-"лосів". Особливо тут багато тих, які блокують рух трамваїв. Так сталося з трамваєм маршруту №14 (а разом з ним – і №18). Водій "Фольксвагена" просто став впритул до колій. Як наслідок - пасажирам довелося йти пішки. 

Третє місце 

На Софійській площі у Києві також регулярно паркуються альтернативно обдаровані водії. Особливо вони полюбляють робити це в тому місці, де тролейбуси повертають в бік Майдану Незалежності. Тому інколи пасажирам громадського транспорту потрібно йти пішки через водіїв-нахаб. 

Друге місце 

"Срібло" нашого хіт-параду бере водій "КІА", який припаркувався на трамвайних коліях на вулиці Дмитрівській. 

Звісно, трамвай просто зупинився і далі вже не міг їхати. 

"Золото" хіт-параду 

На першому місці опинився водій позашляховика "Мерседес". Вже трохи покараний. На фото видно, що водій припаркував частину машини на тротуарі. Пішоходи написали на капоті автівки красномовне "Чмо". 

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Київ

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook