Ціна питання - 15 тис. доларів: У Києві затримали чоловіка, що обіцяв військовому допомогти уникнути покарання за СЗЧ

Нацполіція затримала організатора "схеми": за 15 000 доларів чоловік обіцяв уникнення відповідальності за СЗЧ та переведення на службу до тилової частини

Михайло Хомченко

Про це інформує пресслужба НПУ, передає Depo.

Як зазначено, окрім уникнення відповідальності за самовільне залишення частини, зловмисник обіцяв допомогти зняти громадянина з розшуку та перевести його до тилової частини з подальшою демобілізацією. Це питання мав вирішити, посилаючись на свої знайомства в ЗСУ.

29 вересня оперативники Департаменту стратегічних розслідувань та слідчі Головного слідчого управління Національної поліції затримали ділка одразу після одержання ним 15 000 доларів неправомірної вигоди.

Фігуранту оголосили про підозру у зловживанні впливом. Йому загрожує до восьми років ув'язнення з конфіскацією майна.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Київ