ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У будинку в Києві, де обвалилася підпірна стінка, дали холодну і гарячу воду

У будинку на проспекті Червонозоряному, 14 відновили гаряче та холодне водопостачання
Depo.
4 грудня 2015 10:32
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на прес-службу КМДА.

"Тривають геодезичні дослідження біля житлового будинку за адресою: Червонозоряний проспект, 14. Роботи виконуються зусиллями КП "Спеціалізоване управління протизсувних підземних робіт", спеціалісти якого повідомили, що для якісного проведення необхідно щонайменше три дні", - йдеться в повідомленні.

За словами керівника КП "СУППР" Анатолія Бойка, після проведення необхідних гідровишукувальних робіт буде визначено структуру ґрунтів, вірогідність та рівень небезпеки подальших зсувів.

Крім того, що за будинком ведеться електронне спостереження за допомогою системи "Циклоп", яка повинна фіксувати будь-які зміни будинку, зокрема, зміну його конструктивних елементів, руйнацій тощо.

"За перші два дні спостереження таких змін не зафіксовано. Нагляд триває", - додали у КМДА.

Після висновків фахівців місто прийме рішення щодо подальшої експлуатації будинку та інших будівель, які розташовані на зазначеній території.

Нагадаємо, у Києві стався масштабний зсув грунту. Через зсув тимчасового відселення потребує 38 квартир багатоповерхівки, де мешкають 83 особи (з них 17 дітей та 2 пенсіонери). На щастя, обійшлося без жертв. Для мешканців квартир, які постраждали внаслідок надзвичайної ситуації природного характеру, розгорнуто евакуаційний пункт у найближчій 144-й школі.

Мешканців столичного будинку, в якому обвалився фасад, відселять в готелі та гуртожитки.

Будинок в Києві, під яким обвалилася підпірна стіна, почав "тріщати по швах" ще рік тому.

Спостереження за будинком на проспекті Червонозоряному, 14, де впала підпірна стінка, не зафіксувало зсувів, найменших руйнацій чи інших змін у будинку.

Більше про життя столиці та області читайте на Depo.Київ