UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У дошкільних закладах на Київщині подорожчає харчування

З нового року в Білій Церкві підвищиться вартість харчування дітей у закладах дошкільної і загальної середньої освіти

Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на "04563".

За інформацією прес-служби Білоцерківської міської ради, вчора, 26 грудня, члени виконавчого комітету затвердили рішення про встановлення вартості харчування одного вихованця в закладах дошкільної освіти в сумі 30 гривень на день. У садочках санаторного типу вартість харчування на день складатиме 32 грн. за одну дитину.

Для батьків або осіб, які їх замінюють вартість харчування за дітей у садочках становитиме 50% від вартості харчування на день, тобто 15 грн.

При цьому, безкоштовним харчуванням у садочках будуть забезпечені: діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти-інваліди, діти із сімей, які отримують до­помогу відповідно до Закону України "Про державну соціальну допомогу малозабезпе­ченим сім'ям", діти у закладах дошкільної освіти санаторного типу (групах) для дітей з малими й затухаючими формами туберкульозу та в спеціальних й інклюзивних групах для дітей, які потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку, діти, батьки яких є учасниками АТО, учасниками бойових дій на сході України, та діти із сімей загиблих (померлих) жителів м. Білої Церкви, які брали участь у проведенні антитерористичної операції.

Також, звільняються від плати за харчування дитини батьки, або особи, які їх замінюють, у сім'ях, у яких сукупний дохід на кожного члена сім'ї за попередній квартал не перевищував рівня забезпечення прожиткового мінімуму (гарантованого мінімуму), який щороку встанов­люється законом про Державний бюджет України для визначення права на звільнення від плати за харчування дитини в державних і комунальних закладах дошкільної освіти.

Для батьків, у сім'ях яких троє і більше дітей розмір плати за харчування дітей у садочках також буде зменшено на 50%.

З 1 січня вартість харчування за одного учня у школі становитиме 18,50 грн. для: дітей-сиріт, дітей інвалідів, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з особливими освітніми потребами, які навча­ються в спеціальних й інклюзивних класах, а також учнів із сімей, які отримують допо­могу відповідно до Закону України "Про державну соціальну допомогу малозабезпече­ним сім'ям", дітей, батьки яких с учасниками бойових дій антитерористичної операції на сході України (на основі посвідчення учасника антитерористичної операції чи довідки про безпосередню участь особи в антитерористичної операції, забезпеченні її проведення і захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України), та дітей із сімей загиблих (померлих) жителів м. Білої Церкви, які брали участь у проведенні антитерористичної операції.

Харчування одного учня спортивних класів Бі­лоцерківської загальноосвітньої школи і-III ступенів №18 (тренувальна база - Комунальний заклад Білоцерківської міської ради дитячо-юнацька спортивна школа №1) становитиме 18 гри.50 коп. (з розрахунку: 50% - кошти місцевого бюджету, 50% - за рахунок коштів батьків або осіб, які їх замінюють).

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Київ

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"