У Києві двоє дітей, залишившись без нагляду батьків, ледь не спалили квартиру
На щастя рятувальники вчасно загасили квартиру, в якій зайнялись шпалери
- Київ
-
13 березня 2020 13:35
Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на сторінку у Facebook патрульної поліції столиці.
Зокрема, 13 березня, близько 9-ї години ранку, патрульним надійшов виклик про пожежу в одному з багатоповерхових будинків, що на вулиці Борщагівській. Заявник розповів, що до цього звернулись двоє сусідських малолітніх дітей, які вибігли з квартири та попросили допомоги.

За лічені хвилини відразу декілька екіпажів патрульної поліції прибули за вказаною адресою. З однієї з квартир валив густий чорний дим. Відразу ж на місце події інспектори викликали рятувальників та швидку медичну допомогу. Патрульні, не гаючи жодної хвилини, евакуювали мешканців будинку та забезпечили охорону місця події. За попередньою інформацією, двоє малолітніх дітей: 2-річна дівчинка та 6-річний хлопчик залишилися вдома без нагляду дорослих та, ймовірно, внаслідок необережного поводження вогнем спричинили займання шпалер. Після того, як густий дим заполонив квартиру, діти вибігли з приміщення та постукали до сусідів.

На щастя, малеча не постраждала. Лікарі оглянули дітлахів, їхній стан задовільний та в шпиталізації не виникло необхідності. Рятувальники швидко ліквідували пожежу. На місце події патрульні викликали слідчо-оперативну групу для подальшого з’ясування обставин цієї події, також про ситуацію поліцейські сповістили інспектора з ювенальної превенції.
Нагадаємо, маленькі кияни під час карантину викидають з вікон квартир іграшки.
Всі новини Києва читайте на Depo.Київ
Всі новини на одному каналі в Google News
- 11:31В Києві затримали агента ФСБ з Вінниці, що планував підпалити будівлю Інституту національної пам’яті ФОТО
- 20:40Уряд вирішив імпортувати газ і виділив гроші
- 20:20Житель Київщини організував замах на вбивство двох одеситів
- 16:22ШІ – це не чарівна пігулка, він не зможе замінити кваліфіковані кадри, – керівник R&D-центру Metinvest Digital про вплив технологій на промисловість
- 14:01Київрада виділяє додаткові кошти для захисту інфраструктури та вимагає від ВР повернути відібрані у міста 8 млрд грн, - Кличко
- 11:51У Києві під час нічної атаки дрони влучили у квартири, але не розірвалися ФОТО
- 08:21Ворог вночі вкотре атакував столицю України. Поранені 7 людей ФОТО
- 23:35Україна отримає 46 млн євро на розвиток міст: хто отримає і куди спрямують
- 21:42 Перша справа в історії України про харасмент: Ексдиректор "Молодого театру" ґвалтував студенток Відео
- 21:21Російський агент, що вчиняв диверсії на Укрзалізниці і готував теракт у ТЦК, сяде на 15 років
- 20:19Наймолодшому серед трьох десятків постраждалих від нічної атаки на столицю лише 2 роки
- 16:25Кількість постраждалих у Києві внаслідок атаки РФ зросла
- 10:45Росіяни всю ніч та ранок 22 жовтня атакували Київ дронами та ракетами. Є загиблі та поранені ФОТО
- 10:01"УЗ": Нічний обстріл спричинив затримки та зміни маршруту потягів
- 09:18Росіяни вдарили по Київщині: Загинула молода жінка та двоє дітей ФОТО
- 20:45У Києві затримали жінку, яка назвалася ворожкою і вкрала прикраси на "кругленьку" суму
- 19:12Віталій Кличко обговорив з послами Латвії та Чехії відновлення Києва після обстрілів ФОТО
- 17:01"Кривбас" вийшов у лідери чемпіонату України з футболу ВІДЕО ЯСКРАВИХ МОМЕНТІВ ТУРУ ФОТО Відео
- 16:32На Київщині 15-річний водій автівки спричинив ДТП: є загиблий, ще шестеро отримали травми ФОТО
Сектор

