ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Києві ліквідували чотири незаконні автостоянки

У столиці знесено 4 автостоянки, які функціонували без відповідних дозвільних документів
Depo.
26 травня 2015 13:06
ФОТО: depo.ua

Про це Київ.depo.ua повідомили в Департаменті транспортної інфраструктури КМДА.

"На даний час знесено 4 автостоянки, які протягом багатьох років працювали без дозвільних документів і не сплачували податки до міського бюджету. Загалом, за нашими даними, Києві незаконно функціонує близько 200 майданчиків, від діяльності яких столиця недоотримує понад 20 млн гривень щорічно. Ми зацікавлені у тому, щоб ці кошти надходили до міського бюджету, тому пропонуємо таким підприємцям узаконити свою діяльність, шляхом укладення офіційних угоду з комунальним підприємством", - зазначив керівник Департаменту транспортної інфраструктури Олександр Козловський.

Він підкреслив, що у випадку відмови усунути порушення зі сторони підприємців, які експлуатують незаконні паркувальні майданчики, такі автостоянки будуть ліквідовані.

"Наші співробітники продовжують перевірки, виносяться приписи. Усі автостоянки мають працювати прозоро, у правовому полі. Якщо ті, хто експлуатує зазначані майданчики, відмовляються від таких правил, ми будемо змушені повністю ліквідовувати, тобто зносити ці стоянки", - сказав директор КП "Київтранспарксервіс" Володимир Першин.

Більше новин про життя столиці читайте на kyiv.depo.ua.