ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Києві можуть запустити дистанційний екстернат для учнів з АТО

У Київському університеті імені Бориса Грінченка презентували проект Дистанційного екстернату для учнів, що мешкають у зоні АТО та на тимчасово окупованих територіях
Depo.
12 листопада 2015 12:16
ФОТО: depo.ua
У Києві можуть запустити дистанційний екстернат для учнів з АТО
У Києві можуть запустити дистанційний екстернат для учнів з АТО

Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на сайт університету.

Так. проект має на меті створити відкриті ресурси для забезпечення якісного дистанційного навчання для дітей з АТО.

За словами директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Олени Фіданян, у 2014-2015 навчальному році дистанційне навчання пройшли 19 випускників із зони АТО та тимчасово окупованих територій. З них 14 учнів із Луганської області, 3 – із Донецької області та 2 учні із Криму.

"Усі ті учні, які приїхали та склали ДПА з української мови (як ЗНО) та з інших предметів, вже отримали атестати та вступили в українські вищі навчальні заклади. А діти, які з різних причин не змогли приїхати і скласти іспити, можуть зробити це наступного разу, так, усі результати їхнього дистанційного навчання збережені", – зауважила.

В університеті Грінченка зазначили, що отримують чисельні запити батьків учнів щодо організації дистанційного навчання не тільки для випускників шкіл, а й для учнів інших класів, які проживають в зоні АТО та на тимчасово окупованих територіях.

Таке навчання планується організувати найближчим часом.

Більше новин про життя Києва читайте на Depo.Київ.