У Києві на два роки відклали повний запуск системи обліку пасажирів у транспорті
У Києві запуск автоматизованої системи обліку проїзду всіх пасажирів, включаючи пільговиків, які не зареєстровані в місті, відклали на 2023 рік
Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на сайт КМДА.
"Розпорядження про перенесення впровадження системи в повному обсязі, що було підписане у п’ятницю, 25 червня, пов’язане виключно з неспроможністю Міністерства соціальної політики України забезпечити компенсацію пільгового проїзду відповідним категоріям пасажирів – громадян, які не зареєстровані в Києві. На розв’язання цього питання Міністерству знадобиться ще півтора року", – зазначили у КМДА.
При цьому пільговики-кияни можуть користуватися пільгами в міському транспорті в повному обсязі.
В КМДА зазначили, що "Картка киянина" є єдиним механізмом, що дозволяє фактично зафіксувати, скільки пасажирів скористалися пільгою на проїзд. На підставі цих даних перевізники зможуть отримувати з міського бюджету повну компенсацію за перевезення пільговиків-киян.
Для киян-пільговиків отримання муніципальної картки "Картка киянина" є безкоштовним.
Зазначимо, за час існування електронного квитка влада технологічно адаптувала до системи електронного квитка всю мережу комунального транспорту - 1 тис. 326 одиниць наземного транспорту і 359 турнікетів у метро. Створено понад 4 тис. місць продажу е-квитка. Також в додатку "Київ цифровий" є сервіс для поповнення транспортної карти та придбання разового QR-квиток.
Нагадаємо, у грудні 2020 року Київська міська рада подовжила можливість пільгового проїзду в громадському транспорті столиці для мешканців інших міст до 1 липня 2021 року.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Київ