ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Києві назвали найкращого фотографа року

На минулих вихідних у галереї М17 відбулося нагородження переможців Третього Національного конкурсу фотографії "Фотограф Року", відзнаки в 14 професійних і 11 аматорських номінаціях роздавали за минулий 2014 рік
Depo.
23 червня 2015 15:25
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Київ.depo.ua з посиланням на Cultprostir.

Зазначається, що загальний призовий фонд конкурсу становить приблизно 150 000 гривень.

Володаркою найголовнішого звання - найкращий фотограф року - стала Юлія Полуніна-Бут з роботою "Барикада".

У Києві назвали найкращого фотографа  року - фото 1

12-метрова панорама барикад на вулиці Грушевського під час подій Революції Гідності вже побувала на виставках за кордоном.

"Моя робота документальна лише частково. Не скажу, що рівень документалістики піднявся саме завдяки подіям на Майдані, це почалося раніше. Про причини я, якщо чесно, не замислювалася. Ще на конкурсі 2013 було багато достойних фотографій теж з Майдану. Якщо говорити про свою власну роботі, то мені досі складно її усвідомити. Я отримую позитивні відгуки, але для мене - це фотографія, яку я збирала місяць. Спочатку я не збиралася її робити на загал. Це була фотографія для себе, тому що мені дуже хотілося зафіксувати барикади. На Майдані я майже не знімала. Під час зачистки на Банковій мені пошкодили фотоапарат. Тоді всі фотографи, що стояли поруч, були кривавим місивом... Але барикади мене захоплювали, вони були неймовірними. Мені хотілося зафіксувати їх, тому що я розуміла - рано чи пізно вони розтануть або будуть розібрані. Я взяла фотоапарат - і пішла знімат", - розповіла переможниця Юлія Полуніна-Бут.

Більше новин про життя столиці читайте на Київ.depo.ua.